3 شاهکار در یک بسته اکنون 60 درصد ارزان تر است

این فقط طرفداران بازی های مخفی کاری نیستند که باید از این پیشنهاد استفاده کنند: Hitman: World of Assassination اکنون 60 درصد تخفیف در Steam دارد – بنابراین شما اساساً 3 شاهکار عالی به سمت شما پرتاب می کنید.

با سه گانه Hitman، Studio IO-Interactive به موفقیت بزرگی دست یافته است یکی از بهترین نمایندگان این نوع مخفی کاری تا کنون شمردن. اکنون می‌توانید هر سه بازی را در یک مجموعه مفید در Steam ایمن کنید – و تخفیف 60 درصدی عامل 47 را به فهرست پرفروش‌ها سوق می‌دهد.

سه گانه Hitman در Steam به فروش می رسد

سه گانه Hitman اکنون با عنوان Hitman: World of Assassination – The Collection در دسترس است شامل هر سه بازی با 21 نقشه سندباکس عظیم استاز طریق آن می توانید افراد مورد نظر خود را با مهارت و خلاقیت به یکدیگر نزدیک کنید. به عنوان مامور 47، سازمان مرموز پراویدنس را دنبال می کنید و به نقاط شگفت انگیز جهان سفر می کنید تا چهره های تاریک را از بین ببرید. این به شما بستگی دارد که آیا سبک شما مبتنی بر مخفی کاری آرام، دستکاری هوشمندانه محیط یا زور وحشیانه باشد.

تریلر بازی Hitman 3 را اینجا ببینید:

Hitman 3 – راه اندازی تریلر

اکنون می توانید Hitman: World of Assassination را به جای 69.99 یورو تنها با 27.99 یورو در استیم دریافت کنید – این به این معنی است که شما در مجموع 60 درصد پس انداز می کنید. اگر فقط می‌خواهید شش نقشه اول را امتحان کنید، می‌توانید آنها را فقط با 2.99 یورو دریافت کنید. این پیشنهاد تا 11 جولای 2024 معتبر است (پیشنهاد در Steam).

هیتمن دنیای ترور

هیتمن دنیای ترور

IO Interactive A/S

طرح های استیم: تخفیف های زیادی در فروش تابستانی

علاوه بر سه گانه Hitman، در حال حاضر می توانید چندین ویژگی قابل توجه دیگر را در نمودارهای پرفروش Steam بیابید که قیمت آنها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. به عنوان مثال، موارد مورد علاقه فانتزی طولانی مدت مانند Elden Ring و Hogwarts Legacy 30 یا 60 درصد کاهش یافته است، در حالی که می توانید در The Witcher 3 و Jurassic World Evolution 2 نیز ذخیره کنید. (منبع: Steam)

یک ویژگی کاملاً جدید که به طرفداران استیم روحیه خوبی می دهد:

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع