3 جزئیات کاملاً جدید در مورد Resident Evil 4 که در حال حاضر برای من تبلیغاتی ایجاد کرده است

بازسازی Resident Evil 4 در مراحل اولیه قرار دارد و انتظار می‌رود در 24 مارس منتشر شود. یک پیش‌نمایش سریع از بازی اکنون جزئیات شادابی را به ما داده است که جدید هستند – و سه مورد از این جزئیات در حال حاضر من را در انتظار لرز می‌کنند.

Resident Evil 3: Remake
از آنجایی که من شخصاً عاشق کاردستی و فرصت‌های ارتقاء هستم، مشتاقانه منتظر مونتاژ کیف کاملاً مطابق خودم هستم. علاوه بر این، خوب خواهد شد مجموعه جدید و ماموریت های ارتقا این پیشنهاد را در کنار نبردهای هیولاها متنوع کنید.

3. بهبود تعامل با اشلی

همانطور که ممکن است برخی از شما از بازی اصلی بدانید، اشلی در بخشی از بازی به شما خواهد پیوست. در بازسازی، تعامل با او به روشی باورپذیرتر در بازی ادغام می شود: می توانید از او بخواهید که یا نزدیک شما بماند یا از خود فاصله بگیرد. او همچنین دیگر نوار زندگی ندارد، که باید مبارزه را کمی کم استرس تر کند. اگر او ضربه خورد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سمت او بدوید و به او کمک کنید تا دوباره بلند شود.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 3/4/2023 ساعت 2:42 بعد از ظهر

1. دوست شما چاقو

رهایی:04/03/2020

انتظار می رود Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس 2023 برای PC، PS5، PS4 و Xbox Series منتشر شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

تا کنون، Capcom من را با بازسازی عناوین Resident Evil ناامید نکرده است – و ستارگان به مسیر درستی اشاره می‌کنند که طرفداران می‌توانند بدون رزرو زیاد منتظر Resident Evil 4 باشند. آیا آماده هستید که بالاخره دوباره مهمات خود را تماشا کنید و هیولاهای وحشتناک را ساقط کنید؟ بعد شما هم مثل من هستید که به سختی منتظر انتشار قسمت چهارم هستم. یک ویدیوی 17 دقیقه ای گیم پلی چند مورد را برای ما و سایر ویرایشگران بازی در سراسر جهان فاش کرد جزئیات جدید در مورد بازسازی، که من را به طور خاص بی تاب می کند (به روشی خوب).

بازسازی Resident Evil 4 (PS5)

با این حال، این بار چاقو غیر قابل تخریب نیست: یک نوار وضعیت فعلی چاقو را نشان می دهد و می توانید از چاقو در طول بازی استفاده کنید. تعمیر و ارتقاء. به طور کلی، این ویژگی جدید باید تضمین کند که شما به سادگی آزادی بیشتری در گیم پلی خواهید داشت.

2. چمدان های مختلف و طلسم های شانس

بازسازی Resident Evil 4 (PS5)