اگر به شما گفته نشود، احتمالاً هرگز از نکات زیر مطلع نخواهید شد. همه ژست‌های معمولی آیفون را می‌دانند: ضربه بزنید، تند بکشید و دو انگشت خود را از هم دور یا کنار هم قرار دهید. این روزها لازم نیست چیزی را توضیح دهید. با این حال در موارد خاص، از سه انگشت نیز می توان برای انجام کاری در آیفون تحت iOS استفاده کرد. از قبل می دانستید؟

نکته پنهان برای آیفون: حرکات سه انگشت ناشناخته اپل

زبان ها:آلمانی

برای دو عمل زیر، صفحه نمایش آیفون در حالت ایده آل باید کمی بزرگتر باشد یا انگشتان شما باید کمی ظریف تر باشد، زیرا کمی مهارت توصیه می شود.

  • کپی انتخاب: مانند حرکت معمولی نیشگون گرفتن، اما با سه انگشت. به عبارت دیگر سه انگشت خود را با فاصله کمی روی نمایشگر قرار دهید و سپس آنها را به هم بکشید.
  • چسباندن از کلیپ بورد: حالا حالت معکوس که برای آن سه انگشت را به هم نزدیک کرده و سپس آنها را از هم باز می کنیم.

نه؟ بعد همین الان بخون اینها مفید هستند حرکات سه انگشتی، مخصوصاً زمانی که با ویرایش متن در آیفون استفاده می شود، قبلاً خیلی چیزها آشکار شده است. در مجموع 5 عمل وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید.

  • نمایش نوار ابزار: هنگام وارد کردن متن، به سادگی با 3 انگشت روی قسمت متن ضربه بزنید. سپس یک نوار ابزار کاربردی به صورت شناور در بالای صفحه نمایش آیفون ظاهر می شود. بسته به آنچه انتخاب می کنیم، می توانیم از آن برای لغو عمل قبلی، برش، کپی، چسباندن یا انجام مجدد عملیات استفاده کنیم.
لیست ابزار کاربردی که با یک ضربه ساده با سه انگشت ظاهر می شود (منبع تصویر: GIGA، اسکرین شات)

اما حتی بدون نوار ابزار، می‌توانیم از ژست‌ها برای راه‌اندازی توابع استفاده کنیم، در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است…

  • ابطال ورودی: با سه انگشت به سرعت دو بار روی صفحه نمایش ضربه بزنید یا با سه انگشت به سمت چپ بکشید.
  • تکرار ورود: برای حالت مخالف، به سادگی با سه انگشت خود به سمت راست سوایپ می کنیم.

سایر حرکات انگشتی که باید بدانید

همچنین خوب است بدانید: در ویدیو نحوه گرفتن عکس از صفحه آیفون را توضیح می دهیم:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.