25 یورو حق بیمه + 2 درصد سود پول مکالمه

حساب جاری در 1822mobile مزایای زیادی نسبت به حساب های کلاسیک دارد. اول از همه، حساب تا حد زیادی رایگان است – با حداقل ورود به حساب در ماه، هزینه ها قبلاً لغو می شوند. حساب راه اندازی شده است سریع و بدون کاغذ. پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، هویت خود را به صورت آنلاین از طریق چت تصویری تأیید می کنید و سپس داده های دسترسی خود و پیوند فعال کردن بانکداری آنلاین را – به سرعت و به راحتی دریافت خواهید کرد.

شما در انتخاب روش پرداخت دلخواه خود انعطاف پذیر هستید و می توانید از روش های پرداخت بدون تماس یا گزینه های نقدی استفاده کنید. یک عیب: اگر می خواهید پول نقد واریز کنید، باز هم باید به شعبه بانک فرانکفورتر اسپارکاسه بروید و این کار را در محل انجام دهید (در سایر بانک های پس انداز امکان پذیر نیست). با این حال، اگر حساب بانکی دیگری دارید، می توانید مزایای بانک شعبه خود را با بانکداری ساده و راحت 1822mobile ترکیب کنید.

پرداخت ساده، بدون تماس و ایمن در پیش زمینه است و Apple Pay پشتیبانی می شود. برای این کار می توانید از کارت ارزان اسپارکاسه (6 یورو در سال) استفاده کنید.

با 1822direkt موبایل است چک کردن حساب رایگان، تا زمانی که یک رسید نقدی ماهانه 0.01 یورو داشته باشد – بسیار امکان پذیر است. برای مشتریان جدید حتی وجود دارد 25 یورو اعتبار اولیه (به پیشنهاد مستقیم در 1822 مراجعه کنید). شرایط این است که تا تاریخ 2023/04/07 برنامه حساب کاربری ایجاد شد و توسط 2023/08/31 حداقل سه پرداخت ماهانه به مبلغ حداقل 500 یورو (دستمزد، حقوق، مستمری، حقوق، BAföG) به حساب جاری جدید واریز می شود.

کسی که هنوز دوست دارد ادامه دهد پول نقد موارد استفاده نیز پوشش داده شده است: چهار برداشت رایگان در دستگاه های خودپرداز Sparkasse در آلمان در حساب گنجانده شده است. علاوه بر این، خدمات نقدی رایگان در بسیاری از سوپرمارکت ها مانند Lidl، REWE، dm-Drogeriemarkt و غیره وجود دارد. در اینجا می توانید از ارزش خرید 5 یورویی به صورت رایگان پول نقد برداشت کنید.

مهمترین جزئیات پیشنهاد در یک نگاه:

  • حساب جاری تلفن همراه رایگان (از 0.01 یورو پول ورودی ماهانه)
  • پاداش 25 یورو برای مشتریان جدید (الزامات)
  • با Apple Pay پرداخت کنید
  • کارت اسپارکاسه 6 یورو در سال
  • چهار برداشت رایگان از دستگاه های خودپرداز Sparkasse در آلمان
  • برداشت پول نقد رایگان در بسیاری از سوپرمارکت های آلمان
  • تماس با حساب پولی با سود 2 درصد در سال به مدت 6 ماه
  • تا 100 یورو پاداش برای توصیه موفقیت آمیز

پیشنهاد 1822direkt برای چه کسانی ارزشمند است؟

ما سایر حساب های جاری رایگان را – با و بدون پرداخت حقوق – برای مقایسه در اینجا خلاصه کرده ایم:

آیا به دنبال یک حساب جاری با بودجه خوب هستید؟ هنگامی که در شعبه بانک پس انداز 1822direkt حساب باز می کنید، پاداشی معادل 25 یورو و نرخ بهره 2 درصدی برای پول تماس دریافت خواهید کرد. ما نگاهی دقیق به آنچه ارائه می شود و چیزهای دیگری که ارائه می دهد انداخته ایم.

حساب جاری 1822direkt: 25 یورو پاداش برای مشتریان جدید + 2 درصد سود پول مکالمه

برای مشتریان جدید، هر حساب جاری به طور خودکار همچنین یک حساب پول تماس با نرخ بهره 2 درصد در سال باز شد. نرخ سود ویژه به مدت 6 ماه از زمان افتتاح حساب برای مبلغ سرمایه گذاری تا سقف 100000 یورو اعتبار دارد. جوایز بیشتر اگر دوستان را توصیه می کنید موج بزنید – اگر موفق باشید 100 یورو دیگر دریافت می کنید.

پیشنهاد در 1822 را مستقیماً مشاهده کنید

حساب جاری موبایل 1822 شعبه فرانکفورت Sparkassen 1822direkt-Bank یک حساب تلفن همراه خالص است. این بدان معناست که شما به راحتی می توانید تمام اقدامات مربوط به حساب (یا حساب های) خود را با استفاده از برنامه مناسب انجام دهید. این برنامه هر بار که تراکنش بانکی انجام می شود به شما اطلاع می دهد – بنابراین همیشه به روز هستید. اگر از چندین بانک استفاده می کنید، می توانید همه آنها را با هم در برنامه بانکداری 1822direkt مدیریت کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع