22 فیلم با احساس خوب در نتفلیکس، دیزنی پلاس، و شرکت.

گاهی اوقات، شما فقط می خواهید کار را متوقف کنید، زیرا می دانید که در نهایت همه چیز درست می شود. با فیلم مناسب و با احساس خوب، پایان خوش تضمین می شود. ما یک نمای کلی از همه فیلم‌های حس خوب ایجاد کرده‌ایم و به شما می‌گوییم که کجا می‌توانید آنها را تماشا کنید.

فیلم‌های با احساس خوب، یا فیلم‌هایی که به شما احساس خوبی می‌دهند، دقیقاً همان چیزی را که قول می‌دهند انجام می‌دهند: در پایان احساس رضایت در شما ایجاد می‌کنند. این ژانر عمدتا حول محور می چرخد روابط بین فردی، موانع عاطفی، و بالاتر از همه، انسانیت.

در فیلم‌ها، اغلب با شخصیت‌هایی همراه می‌شوند که با چالش یا موقعیتی به ظاهر ناامیدکننده مواجه هستند. با کمی طنز و نگرش مثبت با این حال، آنها بر این موانع غلبه می کنند تا هیچ چیز مانع از پایان خوش باشد.

در زیر مجموعه‌ای از فیلم‌های با احساس خوب را با توضیحات کوتاه و پیوندی به ارائه‌دهنده استریم مورد نظر خواهید دید.

فیلم های احساس خوبی در نتفلیکس

Sky Entertainment Plus از جمله Netflix
 • بهترین دوستان: فیلم فرانسوی داستان واقعی دوستی خارق‌العاده زندانی تازه آزاد شده دریس و فیلیپ فلج ثروتمند را روایت می‌کند. شجاعت، مسئولیت پذیری و اعتماد به نفس نقش اصلی را ایفا می کند.
 • 30 یک شبه: جنای 13 ساله چیزی جز 30 سالگی، لاس زدن و موفق بودن نمی خواهد. یک پودر جادویی یک شبه آرزوی او را برآورده می‌کند و جنا می‌آموزد که تمام آن چیزی که می‌درخشد طلا نیست.
 • فارست گامپ: زندگی یک مرد جوان آلابامایی یک فیلم کلاسیک با احساس خوب است. فارست گامپ با مهربانی و ساده لوحی تزلزل ناپذیر خود بارها و بارها خود را در مرکز رویدادهای مهم جهان می بیند – تنها کاری که او می خواهد انجام دهد این است که عشق زندگی اش، جنی را پیدا کند.
 • ماتیلدا: خانواده‌ای که نمی‌توانی سرت را تکان بدهی، و در میان همه چیز، دختر کوچکی با ذهن و قدرت تله‌کینتیک خارق‌العاده وجود دارد. ماتیلدا همراه با معلمش، خانم هانی، به دنبال راهی برای فرار از خانواده اش می گردد.
 • عروسی بزرگ یونانی من: تولا مرد زندگی خود را پیدا کرده است – اما در کمال تعجب خانواده او یونانی نیست. یک عروسی پر هرج و مرج و رنگارنگ به دنبال مبارزات یک خانواده سنتی و بیش از حد محافظه کار است.

Prime Video: فیلم‌های احساس خوبی برای پخش و اجاره در دسترس هستند

Amazon Prime را به مدت 30 روز امتحان کنید
 • ویل هانتینگ خوب: ویل هانتینگ استعداد ورزشی خود را پنهان می کند و پشت نقش سرایدار MIT پنهان می شود. مرد جوان و تا حدودی سرکش در کنار او دوستان خوب و یک درمانگر دارد که به او کمک می کنند تا با گذشته خود مقابله کند.
 • مدرسه راک: یک نوازنده شکست خورده راک تبدیل به معلم جایگزین در یک مدرسه می شود و استعداد موسیقی دانش آموزان خود را کشف می کند. یک گروه راک مخفی در محل تشکیل می شود تا در یک مسابقه گروهی شرکت کند.
 • ایستگاه: کشور ویکتور به سادگی دیگر وجود ندارد. مردی که در فرودگاه JFK شهر نیویورک گیر افتاده است سعی می کند از ترمینال ها جان سالم به در ببرد – زیرا اجازه خروج ندارد. ویکتور در طول اقامت خود داستان مسافران و کارمندان مختلف فرودگاه را به امید حل معضل خود تجربه می کند.
 • دنبال خوشبختی: فقر و بی خانمانی پدر مجرد کریس را در هر لحظه همراهی می کند، زیرا او به شدت تلاش می کند به عنوان یک فروشنده موفق شود. او سعی می کند با پسرش چهره خوبی داشته باشد و عقب نشینی های خود را نشان ندهد.
 • بلوند قانونی: ال وودز پس از قبولی در هاروارد توسط دوست پسرش اخراج می شود. برخلاف تمام انتظارات، ال او را به مدرسه معتبر دنبال می کند و تحصیل در رشته حقوق را آغاز می کند. او به زودی توانایی های خود را به عنوان یک وکیل جوان کشف می کند و بر کلیشه هایی که دائماً در معرض آنها قرار می گیرد غلبه می کند.
 • نمایش ترومن: از زمان تولدش، دوربین های مخفی ترومن را در دنیایی که مخصوصا برای او ساخته شده است، دنبال می کنند. اما در پشت صحنه، جنبش هایی در حال شکل گیری هستند که می خواهند ترومن را از این دنیای فانتزی که برای نمایش ساخته شده است، رها کنند.
 • هری و سالی: آیا زن و مرد می توانند فقط با هم دوست باشند؟ هری و سالی نظرات متفاوتی دارند. در طول سال ها، آنها بارها و بارها این سوال را بررسی می کنند و فراز و نشیب های رابطه را تجربه می کنند.
 • بی خوابی در سیاتل: سام همسرش را از دست داده و سعی می کند به عنوان یک پدر مجرد از خود و پسرش جونا حمایت کند. با این حال، او در یک برنامه رادیویی به پدرش پیشنهاد داد که یک شریک جدید برای آنی باشد، که به سرعت هزاران کیلومتر را طی کرد تا سم را بشناسد.
 • قبل از آشپز – این طعم زندگی است: از سرآشپز ستاره تا صاحب کامیون غذا – کارل پس از یک بررسی بد همه چیز را از دست داد. سرآشپز با کامیون خود در سراسر کشور سفر می کند و اشتیاق خود را برای آشپزی دوباره کشف می کند، به خانواده خود نزدیک تر می شود و اهمیت خودشکوفایی را می آموزد.
 • تو هرگز از یادگیری دست نمی کشی: چندین دهه کارآموز جدید بن را از رئیسش جولز جدا می کند، زیرا بن تا همین اواخر بازنشسته بود. به لطف آرامش و تجربه زندگی‌اش، ژولز به روش‌های بیش‌تری کمک می‌کند زیرا از زن جوان تاجر یاد می‌گیرد تا چیزهای جدید را امتحان کند و اجازه ندهد سنش مانع او شود.
 • کتاب سبز: جنوب آمریکا در سال 1960 – برای مردم آفریقایی-آمریکایی مکان مهمان نوازی خاصی نبود. نه حتی برای کسانی که از پیانیست های کنسرت تجلیل می کنند. دون شرلی راننده سفید تونی لیپ را استخدام می کند تا در تور او را همراهی کند. آنها با هم تعصبات و نژادپرستی آن زمان را تجربه می کنند.

پخش فیلم‌های حس خوبی در دیزنی+

همه فیلم ها در دیزنی + با اشتراک
 • مریخی: با امید کمی برای نجات در مریخ باقی مانده است. مارک واتنی باید بفهمد که چگونه در سیاره سرخ زنده بماند. انزوا و مشکلات فنی کار را برای گیاه شناس آسان نمی کند، اما او امید خود را برای یافتن راه بازگشت به زمین از دست نمی دهد.
 • خانم کوچولو سانشاین: اولیو و خانواده اش با اتوبوس زرد رنگ خود به کالیفرنیا سفر می کنند تا در مسابقه زیبایی کودکان شرکت کنند. اما زیبایی واقعی از کجا می آید؟ خانواده در سفر خود بر موانع بسیاری غلبه می‌کنند و می‌آموزند که همبستگی و حمایت متقابل چقدر مهم است.
 • آقای فاکس خارق العاده: سه کشاورز حریص جان آقای فاکس، خانواده و دوستانش را به خطر می اندازند. اما روباه ماجراجو تمام تلاش خود را می کند تا از جامعه خود محافظت کند و زندگی بهتری برای آنها فراهم کند.
 • دنیای شگفت انگیز آملی: درون گرا و درگیر توهمات خود، زندگی آملی اتفاق می افتد – تا زمانی که تصمیم می گیرد از این به بعد در زندگی دیگران دخالت کند. نیکی های کوچک یکی پس از دیگری او را به سعادت می رساند.
 • زندگی شگفت‌انگیز والتر میتی: از اتاق کوچکی که والتر میتی در آن کار می‌کند، به دنیای بزرگ و وسیع پیدا کردن عکس گمشده. والتر با ترس‌هایش روبرو می‌شود و خود را عمیق‌تر و عمیق‌تر به زندگی‌ای می‌اندازد که قبلاً فقط در تصاویر دیده بود.
 • خانم داوبت فایر: دنیل هیلارد خود را به خانه دار خانم داوبت فایر تبدیل می کند تا توسط همسر سابقش استخدام شود تا بتواند فرزندانش را بیشتر ببیند. از طریق خانم داوبت فایر، بازیگر بیشتر در مورد خود و پدر بودن و همچنین در مورد صداقت و همبستگی خانوادگی می‌آموزد.

آیا یکی از فیلم های لذت بخش ما به لیست بهترین فیلم های ما راه یافته است؟ خودت ببین:

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع