200000 یورو در بازی بورس بدون ریسک سرمایه گذاری کنید و سود واقعی را کم کنید

معامله گر 2022 در نهایت شبیه سازی از بورس واقعی اشتوتگارت است. سهام و مشتقات سهام را می توان در آنجا معامله کرد. هر بازیکن دریافت می کند دو سپرده با 100000 یورو، تا بتوان از آن برای خرید سهام و اوراق مشتقه استفاده کرد. محصولات مالی در طول مدت بازی تکامل می یابند – آخرین روز بازی 28 اکتبر 2022 است – با توجه به قیمت های موجود در بورس واقعی

Trader 2022 خود را در این ویدیو به این شرح معرفی می کند:

خرید و فروش سهام بدون ریسک: معامله گر 2022 برای تازه واردان است

این تفاوت با بورس واقعی است: شما می توانید از صفر شروع کنید، اگر همه چیز درست نشد، به جای اینکه مجبور باشید در زندگی واقعی ضرر کنید یا آنها را کنار بگذارید. علاوه بر آن تو هیچی ریسک نمیکنی پس از همه، شما هیچ پول واقعی برای خرید سهام خود قرار نمی دهید.

هر کسی که می‌خواهد برای اولین بار طعم بازار سهام را بچشد، می‌تواند به همان اندازه که کارگزاران باتجربه سهام که ممکن است بخواهند یک استراتژی سرمایه‌گذاری جدید را در آب‌های امن آزمایش کنند، از Trader 2022 استفاده کند. شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به Trader 2022 را در خود بازی و از همکاران ما در t-online بیابید. در آنجا شما همچنین مسابقه برای بهترین انبار را همراهی می کنید.منبع بازی بورس به دور بعدی می رود: در Trader 2022 می توانید شانس یا مهارت های خود را در بورس با 200000 یورو بدون هیچ ریسکی ثابت کنید. نگران نباشید، نیازی نیست که پول را نیز بالا ببرید. جایزه اصلی یک SUV برتر است، اما جوایز نقدی نیز وجود دارد.

معامله گر 2022: در بازی بازار سهام یک جگوار F-Pace برنده شوید

پس از 28 اکتبر یا هر هفته، تسویه خواهد شد: هر کسی که انبار بهترین عملکرد را داشته باشد، یعنی به بالاترین ارزش رسیده باشد، جگوار را برنده می شود. هر کسی که در عرض یک هفته موفق‌ترین باشد می‌تواند برنده هفتگی از جمله یک جایزه نقدی را تضمین کند – به خصوص با توسعه قیمت فعلی، این می‌تواند برای بسیاری یک امتیاز مثبت باشد.

هر هفته یک آیفون 13 نیز در میان تمامی شرکت کنندگان به قید قرعه خواهد رفت. 2222 یورو در حساب برنده هفتگی مربوطه وجود دارد منتقل شده. بنابراین چه ایده ای از کف بورس داشته باشید یا فقط شرکت کنید و یک دست خوش شانس را ثابت کنید، می تواند ارزشمند باشد. اما در واقع در Trader 2022 چه اتفاقی می افتد، برای دریافت یکی از جوایز چه باید کرد؟

که بازی بازار سهام معامله گر 2022 بازگشته است: بازی‌بازان، متخصصان بازار سهام و تازه‌کارها یا هرکسی که فقط می‌خواهد معامله سهام را امتحان کند، اکنون می‌تواند دوباره یک دماغ طلایی کسب کند – حداقل در بازی‌ای که بانک فرانسوی Société Générale همراه با بورس اوراق بهادار اشتوتگارت و سایر شرکا ارائه می‌کند.

بازی بازار سهام در حال حاضر در حال اجرا است، شرکت کنندگان جدید می توانند هر زمان تا آخرین روز شروع کنید (مشاهده معامله گران 2022). این نباید شانس پیروزی کلی را کاهش دهد. همچنین می‌توانید یک بار در هفته سپرده خود را بازنشانی کنید، اگر قیمت‌ها آنطور که انتظار می‌رود رشد نکردند. سپس با شما به عنوان یک بازیکن جدید رفتار می شود.

بازی بازار سهام Trader 2022 برای همه بازیکنان بالای 18 سال باز است؛ ثبت نام از طریق وب سایتی است که به طور خاص برای بازی راه اندازی شده است (به ترید 2022 مراجعه کنید). شرکت برای شما کاملا رایگان است، اما باید نام واقعی خود را وارد کنید تا شانس دریافت جوایز را داشته باشید. یک جگوار F-Pace در انتظار برنده Trader 2022 است. که SUV هیبریدی پلاگین با قیمت فهرستی بیش از 70000 یورو شروع می شود.