200 گیگابایت 5G و 200 یورو به صورت رایگان

اگر می‌توانید بدون شبکه 5G کار کنید و به دنبال ارزان‌ترین تعرفه ممکن تلفن همراه در شبکه Vodafone هستید، می‌توانید از برند Klarmobil Crash تعرفه‌های مفتخر دریافت کنید. 30 گیگابایت LTE فقط تا 50 مگابیت بر ثانیه 9.99 یورو در هر ماه (به پیشنهاد در Crash). نرخ ثابت Allnet و SMS نیز گنجانده شده است.

هرکسی که به یک قرارداد جدید تلفن همراه نیاز دارد و شبکه وودافون را ترجیح می دهد، در حال حاضر کارت های خوبی دارد: حتی قبل از جمعه سیاه واقعی در 25 نوامبر 2022، پیشنهادات در حال انباشته شدن هستند – هر دو در وودافون به طور مستقیم و همچنین با سایر ارائه دهندگان. به عنوان مثال، شما می توانید نسخه اصلی را به این ترتیب دریافت کنید تعرفه GigaMobil M با کامل 200 گیگابایت به جای حجم معمول 25 گیگابایت داده 5G برای 49.99 یورو در ماه (به Vodafone مراجعه کنید). علاوه بر این، قیمت اتصال وجود ندارد و وجود دارد 200 یورو اعتبار اولیه داده شده. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد را وارد کنید “شروعاز گرو در اوردن.

در هفته سیاه، Vodafone همچنین آیفون 14 را تخفیف داد:

پیشنهادات شامل تلفن همراه

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر نه تنها به تعرفه Vodafone نیاز دارید، بلکه به تلفن همراه مناسب نیز نیاز دارید، می توانید همین حالا پس انداز کنید. به عنوان بخشی از هفته سیاه در Vodafone آیفون از 1 یورو در قرارداد موجود است و قیمت‌های منتخب نیز در دنیای تعرفه MediaMarkt در حال کاهش است گوشی های هوشمند سامسونگ. علاوه بر این، شما می توانید هدایا مانند ایمن سازی یک Xbox Series S به صورت رایگان.

وقتی صحبت از تعرفه تلفن همراه می شود، کمپین ها در شبکه Vodafone در حال حاضر در حال افزایش هستند. خواه 5G، LTE، تعرفه های اصلی GigaMobil را می توان ماهانه یا با یک مدت لغو کرد: جمعه سیاه پیشنهاد مناسبی برای همه دارد. ما یک نمای کلی از بهترین معاملات ارائه می دهیم.

هفته جمعه سیاه: وودافون هدایایی می دهد

در تعرفه پیش پرداخت “CallYa Digital” ارائه دهنده تلفن همراه نیز سخاوتمندانه و اعطا شده است 60 یورو اعتبار با کد “BONUS60(به پیشنهاد در Vodafone مراجعه کنید). با این کار می توانید از تعرفه کاملا دیجیتالی استفاده کنید 12 هفته کاملا رایگان بدون هیچ خطری استفاده کنید، زیرا می توانید در هر زمان آن را لغو کنید. CallYa Digital معمولاً 20 یورو در ماه برای 15 گیگابایت حجم داده 5G با حداکثر 500 مگابایت بر ثانیه، شامل نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک، هزینه دارد.

CallYa Digital: به پیشنهاد

اگر تلفن ثابت و اینترنت خود را نیز از Vodafone دریافت کنید، حتی حجم داده نامحدودی دریافت می کنید و هزینه اصلی ماهانه به 39.99 یورو کاهش می یابد.

ما پیشنهادات دیگر برای قراردادهای تلفن همراه در جمعه سیاه را در اینجا خلاصه کرده ایم: