20 عنوان برای امتحان در دسترس است

خواستگاران تشنه یک بازی در مورد فرهنگ، روابط، فشارهای خانواده و ابراز وجود است. آیا جالا می‌تواند با والدین سخت‌گیرش کنار بیاید، با سابق‌هایش آشتی کند و دوستی‌های شکسته‌شده را به موقع برای عروسی خواهرش ترمیم کند؟ آیا او برای دیدار آتی پااتی، مادرسالار ترسناک و قضاوت کننده خانواده آماده خواهد شد؟ در طول داستان بازی، جالا در سکانس‌های جنگی نوبتی سینمایی با شخصیت‌های سابق خود روبرو می‌شود.

قلب های حلبی توسط Rogue Sun/Wired Productions (منبع تصویر: مایکروسافت)

بیرون سرد است، داخل گرم است، شاید هنوز یک چای خوب می خورید – بهترین زمان برای وقت گذاشتن برای خود و لذت بردن از برخی بازی ها. شما نمی دانید کدام یک؟ سپس بیش از 20 دمو درست در زمان مناسب ارائه می شوند.

برای Xbox: 20+ دمو را به صورت رایگان امتحان کنید

یکی لیست کامل دموها فردا در دسترس خواهند بود.

تا چند روز دیگر مراسم The Game Awards 2022 برگزار می شود. نه تنها جوایزی در طول نمایش ارائه می شود، بلکه اطلاعات بازی زیادی نیز وجود خواهد داشت. اما قبل از آن، مایکروسافت و جف کیلی، روزنامه‌نگار و مجری بازی‌های ویدیویی، بازی‌هایی را به شما معرفی می‌کنند که پتانسیل لیست آرزوها دارند (منبع: Microsoft Xbox).

اگر هیچ یک از دموها را دوست ندارید، نکات بیشتری برای شما داریم:

پخش دموهای رایگان: تیزری از مایکروسافت

یک جوخه از سربازان حلبی را در دنیایی پر از اسباب بازی زیبا از جادو و رمز و راز هدایت کنید. پازل‌های پیچیده‌تر را حل کنید، مسیرهای جدیدی را برای اسباب‌بازی‌های خود ایجاد کنید و داستانی عمیقاً احساسی را در Tin Hearts کشف کنید – یک ماجراجویی معمایی همهجانبه از اعضای تیمی که Fable را برای شما به ارمغان آورد.منبع

اکشن ریتمی دست ساز با موسیقی اصلی و حالت داستانی دیوانه کننده. با باس های جذاب در نبردهای ریتم مبارزه کنید. از طریق محیط های سه بعدی شاداب و رنگارنگ به سرعت بدوید. سطوح را با حالت هایی برای چالش های بی پایان و قابلیت پخش مجدد ترکیب می کند. این نسخه ی نمایشی دارای 5 آهنگ رنگارنگ، حالت های بازی با طراوت و یک داستان جسورانه و انحصاری است.

Thirsty Suitors توسط Outerloop Studios/Annapurna Interactive (منبع تصویر: مایکروسافت)

Inkulinati یک بازی استراتژیک مبتنی بر جوهر است که مستقیماً برگرفته از دست نوشته های قرون وسطایی است که در آن ته خرگوش می تواند مرگبارتر از شمشیر سگ باشد. سفری همیشه در حال تغییر را آغاز کنید و استاد جوهر زنده شوید. حیاط خود را بسازید، سوپراستارهای قرون وسطایی را شکست دهید و امتیازاتی را جمع آوری کنید تا قدرت های پنهان را آزاد کنید.

Rhythm Sprout توسط SURT/tinyBuild (منبع تصویر: مایکروسافت)

اشاره دارد به بیش از 20 دمو از بازی های منتشر نشده برای ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S. برای دریافت ایده از آنها، می توانید آنها را از 6 دسامبر تا 12 دسامبر 2022 به صورت رایگان بازی کنید. با این حال، باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

  • دموها فقط به مدت یک هفته روی داشبورد ایکس باکس خواهند بود.
  • بازخورد استقبال می شود.
  • دموها هنوز نسخه نهایی و نهایی را منعکس نمی کنند. بازی ها هنوز در حال توسعه هستند، که به شما این فرصت را می دهد تا با بازخورد خود آنها را بهبود بخشید.

بیش از 20 دمو از 6 دسامبر در دسترس شما خواهد بود. چهار نفر از آنها مایکروسافت قبلاً آن را با کمک تصاویر و توضیحات معرفی کرده است:

Inculinati توسط Yaza Games (منبع تصویر: مایکروسافت)