17 افسانه ای ترین لحظه های تلویزیونی زباله

در قسمت دیگری از “FrauenSwap” زنی به نام نیکول که همه فقط او را نیکو صدا می کنند، خانه خود را با زنی به نام بریجیت عوض کرد. نیکو خود را “Grandmouse Flausch” می نامد و قبلاً از طریق DSDS شناخته شده است. هنرمند پرفورمنس با سبیل ها و گوش های گربه ای، نگاه های آشفته زیادی را ارائه می دهد. از طرف دیگر، بیرگیت یک مربی ارتباطات است و زمانی که کارت را نمی گذارد، اوراکل هفتگی را در کانال یوتیوب خود منتشر می کند. و سیگار کشیدن برای آنها به اندازه دوش گرفتن بخشی از زندگی روزمره است.

در فصل سیزدهم سریال آمریکایی The Bachelor، جیسون مسنیک تصمیم گرفت نامزدش ملیسا رایکرافت را در تلویزیون زنده ترک کند و به جای آن یک شرکت کننده دیگر به نام مالی مالنی را انتخاب کرد. این لحظه تکان دهنده خبرساز شد و منجر به افزایش رتبه برای فصل بعد شد.

از شخصیت‌های عجیب و غریب مانند «Halt-Stop-Andreas» گرفته تا جدایی‌های دراماتیک جلوی دوربین – ما به نوعی نمی‌توانیم لحظات تلویزیونی زیر را از ذهنمان بیرون کنیم.

جازی یکی از شرکت کنندگان فصل ششم کمپ جنگل بود و مجبور شد آزمایشی به خصوص ناخوشایند را انجام دهد. او مجبور شد در قفس با مارها، موش ها و حیوانات دیگر بگذراند. عکس او به یکی از نمادین ترین لحظات نمایش تبدیل شد.

اپیزود جنجالی «در میانه زندگی» درباره مردی به نام آیو است که در اینترنت با زنانی آشنا می شود و وانمود می کند که عاشق آنهاست تا بعداً از آنها سرقت مالی کند. کلاهبردار با زنی که مردانی مانند او را شکار می کند حساب نکرد.

لاریسا مارولت مجبور شد در فصل هشتم کمپ جنگل، یک “آزمون ترسناک” دیگر را انجام دهد. او را به غاری بردند و در آنجا با موش ها و مارها مواجه شد. مارولت وحشت زده شد و با صدای بلند برای کمک فریاد زد که منجر به یک لحظه تلویزیونی دراماتیک شد.

کیم کارداشیان در سال 2011 با کریس هامفریس بازیکن NBA ازدواج کرد. این عروسی از تلویزیون پخش شد و میلیون ها بیننده را جذب کرد و یک رویداد بزرگ بود. اما این ازدواج تنها 72 روز به طول انجامید تا اینکه به دلیل “اختلافات آشتی ناپذیر” درخواست طلاق داد. طلاق پس از مدت کوتاهی منجر به یک رسوایی عمومی و گمانه زنی های زیادی شد.

لحظات دراماتیک و جنجال های زیادی در فصل بیست و چهارم سریال آمریکایی Bachelor وجود داشت. لیسانس پیتر وبر در تصمیم گیری بین نامزدها مشکل داشت و درگیری ها و اشک های زیادی وجود داشت. پایان فصل باعث خشم طرفداران شد، زیرا پیتر در نهایت هیچ یک از دو فینالیست را انتخاب نکرد.

در قسمت 238 “FrauenSwap” خانواده ای که خود را وقف سبک گوتیک کرده اند با خانواده ای که بسیار محافظه کارانه و سنتی زندگی می کنند معاوضه شدند. این دو خانواده اصلاً با هم کنار نمی آمدند و درگیری شدیدی بر سر سبک زندگی متفاوت آنها ایجاد شد.

صحنه خاصی وجود ندارد، اما پخش سریال به طور کلی در سال 2020 سر و صدا به پا کرد. زیرا در آن سال یکی از بدترین بلایای آتش سوزی در استرالیا رخ داد. کمپ جنگل نیز در این مدت فیلمبرداری شد که منجر به بحث های داغ شد. بسیاری از مردم پخش این برنامه در هنگام آتش‌سوزی را ناپسند می‌دانستند، در حالی که برخی دیگر استدلال می‌کردند که اردوگاه جنگلی می‌تواند باعث حواس پرتی افراد آسیب‌دیده و کسانی شود که به فاجعه واکنش نشان می‌دهند.

نمایش های واقعیت بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند و برای نشان دادن لغزش های شرم آور، پرتگاه های انسانی و موقعیت های شرم آور شناخته شده اند. ما تلخ ترین و خنده دارترین لحظات را از فرمت های مختلف برای شما گردآوری کرده ایم.

در فصل هفتم کمپ جنگل، جوی هایندل باید در امتحانی شرکت می کرد که به «امتحان انزجار» معروف بود. او را مجبور به خوردن غذاهای عجیب و غریب از جمله مقعد شترمرغ و پستانک گاو کرده بودند. عکس العمل های او نسبت به غذا در دوربین شکار شد و خنده ها و چهره های منزجر زیادی را به همراه داشت.

در یکی از اپیزودهای The Osbournes، آزی آزبورن داستان این است که چگونه یک بار یک خفاش را روی صحنه گرفت و سپس به طور تصادفی آن را با دندان هایش کشت. این حکایت عجیب و غریب بعداً به عنوان واقعیت پذیرفته شد و منجر به تعدادی تقلید و جعل هویت شد.

در فصل دوم Bad Girls Club، تانیشا توماس با یکی دیگر از شرکت کنندگان وارد بحث شدید شد. تانیشا آنقدر عصبانی شد که با فریاد زدن عبارت معروف «Pop off!» قبل از پرتاب عصبانیت و زدن دستگیره در یکی از نمادین ترین لحظات تاریخ تلویزیون زباله را خلق کرد. این لحظه به یک نمونه کلاسیک از پرخاشگری و خشونت در نمایش تبدیل شد.منبع

نادین که با نام «نادین پنیر توت فرنگی» نیز شناخته می شود به دلیل شخصیت و رفتارش نامی برای خود دست و پا کرده است. برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات او در برنامه، عشقش به پنیر توت فرنگی بود. ضرب المثل «ارگانیک برای من زباله است!» نیز جمله فراموش نشدنی اوست.

در نسخه آلمانی Big Brother در سال 2000 قسمتی وجود داشت که به عنوان “نمایش جنسی” در تاریخ ثبت شد. ساکنان ماریو و لیزا در مقابل دوربین رابطه جنسی داشتند که باعث اعتراض عمومی شد. رسانه ها روزها بحث می کردند که آیا چنین صحنه هایی باید از تلویزیون آلمان پخش شود یا خیر.

در یکی از اولین فصل های Keeping Up With The Kardashians، فاش شد که کیم کارداشیان در یک نوار جنسی خصوصی حضور داشته است. این فیلم بعداً به صورت آنلاین به بیرون درز کرد و جنجال بزرگی را ایجاد کرد که علاقه به نمایش واقعی را بیش از پیش برانگیخت. کیم از دعوای مدنی علیه سازندگان این ویدئو به مبلغ 5 میلیون دلار صرف نظر کرد.

آندریاس شخصیتی از برنامه تلویزیونی “FrauenSwap” است که به دلیل رفتارهای تکانشی و پرخاشگرانه اش شناخته شده است. او به دلیل واکنش‌های غیرقابل پیش‌بینی و اغلب تکان‌دهنده‌اش به موقعیت‌های مختلف به «روانی-آندریاس» معروف شد. آندریاس به آندریاس توقف توقف نیز معروف است، زیرا او اغلب این عبارت را برای ابراز ناامیدی و عصبانیت خود تکرار می کرد.

فینال نسخه آلمانی “لیسانس” در سال 2020 زمانی که سباستین پریوس لیسانس در نهایت هیچ یک از نامزدها را انتخاب نکرد، شور و هیجانی ایجاد کرد. در عوض اعلام کرد که احساسات هر دو برای او کافی نیست. این تغییر وقایع طرفداران این برنامه را شوکه کرد و به بحث های متعددی در رسانه ها منجر شد.