دامنه بیشتر مساوی است با لذت بیشتر؟ برای بسیاری از گیمرها، این گفته قطعا درست است. بنابراین معمولاً در ازای پول خود بیشتر دریافت می کنید. اگر می‌خواهید با زمان بازی بسیار طولانی پاداش دریافت کنید، می‌توانید با خیال راحت پول خود را در 13 بازی زیر سرمایه‌گذاری کنید.

فرهنگ بازی های ویدیویی

13 بازی برای گیمرهای صبور

28 ساعت برای Demon’s Souls، 30 ساعت برای Assassin’s Creed: Valhalla و 40 ساعت برای Cyberpunk 2077 – اکثر بازی ها می توانند به راحتی در چند روز یا چند هفته تکمیل شوند. اما برخی از بازی های ویدیویی نیز وجود دارند که برجسته هستند نه در چنین چارچوب زمانی “فشرده”. مطبوعات – به ویژه طرفداران RPG عادت دارند بیش از 100 ساعت در گشت و گذارهای مجازی خود سرمایه گذاری کنند.

اما هنوز هم می تواند نادرست باشد: برای برخی از بازی های ویدیویی شما حتی به آن نیاز دارید 400 تا 3000 ساعت تا تکمیل با کمک HowLongToBeat.com مجموعه‌ای از تصاویر را گردآوری کرده‌ایم که به شما نشان می‌دهد در کدام بازی‌ها می‌توانید برای مدت طولانی بمانید.

برای 13 بازی ویدیویی که باید زمان بیشتری را برای آنها اختصاص دهید، اینجا را کلیک کنید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.