13 ایده برای کارهایی که می توانید با تلفن های همراه قدیمی انجام دهید

هاب USB-C (7 در 1)

برخی از گوشی های هوشمند – مانند سری گلکسی اس سامسونگ – دارای رابط دسکتاپ مخصوص به خود هستند که با آن می توانید از تلفن هوشمند استفاده کنید. بنابراین اگر دستگاه خود را به یک داک مناسب (که هاب نیز نامیده می شود) وصل کنید، می توانید از گوشی هوشمند خود با ماوس و صفحه کلید روی مانیتور استفاده کنید.

ایستگاه اتصال USB-C MOKiN (HDMI، DisplayPort، USB و موارد دیگر) اکنون از 54.99 یورو در آمازون

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/12/2023 10:39 صبح

نسخه:12

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

در حال حاضر بسیاری از سرویس ها به احراز هویت دو مرحله ای متکی هستند. هنگام ورود به سیستم، یک رمز عبور خوب و همچنین کدی که در یک برنامه احراز هویت نمایش داده می شود از شما خواسته می شود. هر چه سایت‌های بیشتری راه‌اندازی کنید، حفظ امنیت حساب‌های جمع‌آوری‌شده 2FA در جای دیگری اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. پس از همه، شما نمی خواهید خود را از ایمیل، رسانه های اجتماعی و بسیاری از برنامه های دیگر خود قفل کنید. یک تلفن هوشمند قدیمی که در غیر این صورت فقط در یک کشو قرار دارد برای این کار ایده آل است. اگر حساب‌های جدید مرتباً منتقل می‌شوند، می‌توانید مطمئن باشید که اگر بدترین اتفاق بیفتد، همچنان به همه چیز دسترسی خواهید داشت.

یک سیستم عامل فعلی را با رام های سفارشی تقویت کنید

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/12/2023 17:00

فقط به این دلیل که امروز یک گوشی هوشمند ممکن است یک خبر قدیمی برای سازنده آن باشد، به این معنی نیست که هنوز نمی تواند یک سیستم عامل فعلی را اجرا کند.
بسته به گوشی هوشمند، رام های سفارشی مانند LineageOS به شما امکان نصب نسخه جدیدتر اندروید را روی یک تلفن همراه قدیمی ارائه می دهند. با این حال، این روش خیلی ساده نیست و فقط باید توسط شما انجام شود اگر قبلاً تجربه کار در خط فرمان را داشته باشید.

به عنوان یک کامپیوتر کوچک استفاده کنید

مجوز:نسخه کامل

نکات بیشتر در ویدیو.

در این ویدیو ما 13 نکته را برای شما جمع آوری کرده ایم تا جانی تازه به گوشی های هوشمند قدیمی خود بدهید.

دستگاه پشتیبان برای احراز هویت دو مرحله ای

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع دلایل خوبی وجود دارد که دیگر از گوشی های هوشمند قدیمی استفاده نکنید. به عنوان مثال، به این دلیل که به روز رسانی دیگری وجود ندارد، به این دلیل که برنامه های جدید تلفن همراه را به حداکثر می رساند یا به دلیل خرابی صفحه نمایش. ما 13 نکته در مورد کارهایی که هنوز هم می توانید با گوشی های هوشمند قدیمی انجام دهید جمع آوری کرده ایم.