12 نکته داخلی که نباید از دست بدهید

پوکمون اسنپ جدید [Nintendo Switch]

51 بازی جهانی [Nintendo Switch]

در Spiritfarer به شما این وظیفه داده می شود که متوفی را به آخرین ایستگاه خود برسانید. قایق خود را بسازید، مکان های زیبا را کاوش کنید و آخرین آرزوهای مهمانان خود را قبل از خداحافظی با آنها برآورده کنید.

پرورش دهنده روح - [Nintendo Switch]

آیا دوست دارید یک دور شطرنج، پوکر یا کانکت چهار بازی کنید، اما هیچ بازی رومیزی در خانه ندارید؟ 51 Worldwide Games طیفی از محبوب‌ترین آثار کلاسیک و حتی برخی را ارائه می‌دهد جواهرات بازی ناشناخته از کشورهای دیگر، جایگزینی آرام‌تر برای سایر بازی‌های چند نفره نینتندو ارائه می‌کند.

51 بازی جهانی [Nintendo Switch]

Among Us به عنوان یک بازی تک نفره و در ظاهر انیمه: Gnosia را اینگونه می توان خلاصه کرد. همانطور که سرکش پیشرفت می کند، شخصیت های حواس پرتی را که با آنها سر و کار دارید کشف کنید و اسرار آنها را کشف کنید تا از پیچ و تاب زمانی فرار کنید.

آنچه از ادیت فینچ باقی می ماند

منبع تصویر: نینتندو

Cuphead نه تنها با سبک کارتونی مدرسه قدیمی خود زیباست، بلکه یک مهره واقعاً سخت است. شما اغلب گرد و غبار را به صورت مجازی گاز می گیرید، بلکه یکی از آنها را نیز می خورید بهترین بازی های دویدن و تفنگ تجربه در سال های اخیر

پیاده روی کوتاه

منبع تصویر: نینتندو

خانواده فینچ در یک سری حوادث عجیب جان باختند. اکنون این شما هستید که باید ملک متروکه را کشف کنید و به ته مرگ ها برسید. ترکیبی از شبیه ساز راه رفتن و عناصر تعاملی گیم پلی را به شدت تازه می کند.

پوکمون اسنپ جدید

منبع تصویر: نینتندو

یک بازی مستقل که در رتبه دوم قرار ندارد. Undertale شما را به دنیایی غیرقابل پیش بینی پر از هیولا می اندازد که گاهی اوقات خنده دار، همیشه عجیب و مهمتر از همه هستند. همچنین از نظر احساسی است. علاوه بر این، بازی در ظاهر پیکسل کلاسیک SNES به شما این فرصت را می دهد تا با سبک بازی خود بر روند داستان تأثیر بگذارید و به یک موسیقی متن مبتکرانه گوش دهید.

سر جام

منبع تصویر: نینتندو

“در واقع، من به هیچ وجه از سرکش ها خوشم نمی آید، اما نمی توانم هادس را کنار بگذارم.” – بیشتر نظرات در مورد ضربه غافلگیرکننده را می توان اینگونه خلاصه کرد. سبک عالی با گیم پلی جذاب، شخصیت های جالب، شوخ طبعی و هزاران دیالوگ و داستان های کوچک روبرو می شود.

به ماه

منبع تصویر: نینتندو

یک معمای اکشن عالی برای این بین، Katamari Damacy Reroll است. در بازسازی پلی‌استیشن کلاسیک، شما یک توپ کوچک را در اطراف خانه‌ها و خیابان‌ها می‌چرخانید بزرگتر شدن به اجازه تبدیل شدن. این نه تنها می‌تواند لحظات بسیار خنده‌داری را ایجاد کند که مثلاً شروع به جمع کردن افراد می‌کنید، بلکه می‌تواند بسیار دشوار نیز باشد.

روح افزا

منبع تصویر: نینتندو

To the Moon داستانی تاثیرگذار از زندگی، عشق و از دست دادن را روایت می کند. بدون پیش بینی بیش از حد نمی توان چیزهای بیشتری در مورد آن گفت. اما برای معماهای کوچک، متن های زیاد، حس شوخ طبعی و دلشکستگی زیاد آماده باشید.

گنوسیا

منبع تصویر: نینتندو

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/02/26 ساعت 11:17 صبح

A Breath of the Wild در فرمت مینی. پیاده روی کوتاه را می توان در کمتر از دو ساعت انجام داد، اما حداقل به همان اندازه برای شما به ارمغان می آورد آرامش و میل به کشف مانند ماجراجویی جهان باز لینک. جزیره کوچک را کاوش کنید، به ساکنان محلی کمک کنید و به بالای کوه صعود کنید.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle

منبع تصویر: نینتندو

در New Pokémon Snap شما به یک سافاری عکس سرگرم کننده پر از رمز و راز و معما می روید. تمرکز در اینجا بر روی هیولاهای جیبی سری است. رفتار آنها را مشاهده کنید و با آنها تعامل کنید تا بهترین عکس های فوری را بگیرید.

پوکمون اسنپ جدید [Nintendo Switch]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/26/2023 05:51

بازی‌های باشگاهی: 51 بازی کلاسیک در سراسر جهان

منبع تصویر: نینتندو

پرورش دهنده روح – [Nintendo Switch]

سوپر ماریو و استراتژی؟ کار میکند شگفت آور خوب! پس از انتخاب دقیق و تجهیز تیم خود، در نبردهای نوبتی با حریفان مختلفی روبرو شوید. البته، Mario + Rabbids به سختی XCOM نیست، اما این دقیقاً همان چیزی است که آن را برای بازیکنانی که هنوز هیچ تجربه ای در این سبک به دست نیاورده اند جالب می کند.

Mario & Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition - [Nintendo Switch]

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Mario & Rabbids Kingdom Battle – Gold Edition – [Nintendo Switch]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/02/25 23:23

Katamari Damacy Reroll

منبع تصویر: نینتندو

نینتندو سوییچ چند بازی کلاسیک برای ارائه دارد – بازی هایی مانند Super Mario Odyssey یا The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سراسر جهان سر و صدای زیادی به پا کرده است. با این حال، برخی از موارد کمتر شناخته شده برای سوئیچ نیز وجود دارد که باید حتما آنها را امتحان کنید – ما در اینجا 12 نکته داخلی را به شما نشان خواهیم داد.

سوئیچ نینتندو

Undertale

منبع تصویر: نینتندو

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/02/25 21:11

هادس

منبع تصویر: نینتندو