12 افسانه در مورد نیروگاه های بالکن

بسیاری از مردم می خواهند یک نیروگاه برق بالکن بخرند، اما افسانه ها و حقایق نادرست آنها را به تعویق می اندازند. ما 12 افسانه را برای شما پاک کردیم.

… اگر در طول روز باتری ها را به طور کامل مصرف نکرده باشید می توانید شب ها از باتری ها انرژی بگیرید. اینکه آیا همه اینها ارزش دارد یا خیر، باید در طول زمان محاسبه شود.

طبق VDE، شما به یک پریز برق نیاز دارید. با این حال، بسیاری از اپراتورهای شبکه در حال حاضر تغذیه از طریق سوکت های Schuko را نیز می پذیرند، زیرا حتی VDE نیز گفته است که خطر برق گرفتگی وجود ندارد.

… روی حصار. کاربران و تولید کنندگان ایده های بیشتری را برای ترغیب افراد بیشتری به استفاده از نیروگاه برق بالکن ارائه می کنند.

حداکثر توان خروجی یک نیروگاه بالکن 600 وات در یک اتصال در هر کنتور برق مجاز است. از نظر تئوری، می توانید دو اینورتر 300 واتی را به هم وصل کنید و همچنان در آن محدوده بمانید. با این حال، دو نیروگاه 600 واتی بالکن ممکن است به طور همزمان کار نکنند.

این اساساً درست است، اما برق همیشه به دنبال مسیری با کمترین مقاومت است و در آلمان از کنتورهای متعادل کننده استفاده می شود که جریان برق را در سه فاز متعادل می کند.

غلط! در آلمان در حال حاضر تنظیم شده است که باید به اپراتور شبکه خود اطلاع دهید که در حال بهره برداری از یک نیروگاه بالکن هستید. اکثر اپراتورهای شبکه یک فرآیند ثبت نام ساده را برای این منظور ارائه می دهند. علاوه بر این …

قیمت نیروگاه بالکن اخیراً به شدت کاهش یافته است. در حال حاضر شما فقط حدود 500 یورو برای یک مجموعه کامل پرداخت می کنید. اما یک چیز را نباید فراموش کرد…

درست است، به همین دلیل پس از ثبت نیروگاه بالکن در اپراتور شبکه، کنتورهای فراری قدیمی نیز با کنتورهای دیجیتال برق معاوضه می شوند.

بله، زیرا نیروگاه های بالکن معمولاً در آلمان در صورت رعایت شرایط خاص مجاز هستند. هر یک از شما می توانید از چنین سیستم فتوولتائیک پلاگین استفاده کنید. شما باید …

قدرت در حال حاضر در آلمان به 600 وات محدود شده است. این برای تولید 500 تا 600 کیلووات ساعت در سال کافی است. هدف اصلی پوشش بار پایه است. آیا اصلا ارزشش را دارد؟

در زمان قیمت بالای انرژی، نیروگاه های بالکن بسیار محبوب هستند. آنها یک راه آسان برای تولید برق توسط خودتان و در نتیجه صرفه جویی در هزینه هستند. اما افسانه‌های بسیاری نیز در شبکه شناور هستند که با حقیقت مطابقت ندارند. ما 12 افسانه بزرگ را پاک می کنیم.

… شما باید نیروگاه بالکن خود را در رجیستر داده های اصلی بازار وارد کنید، زیرا شما به عنوان یک تولید کننده برق عمل می کنید و انرژی اضافی را وارد شبکه می کنید.

نیروگاه بالکن من تقریباً دو سال است که کار می کند. با قیمت های بسیار بالای برق فعلی، سالانه حدود 140 یورو صرفه جویی می کنم. می تواند بیشتر باشد …

… اما اگر برای اجاره زندگی می کنید یا بخشی از یک مجتمع مسکونی هستید، از صاحبخانه اجازه بگیرید، زیرا …

در اینجا نیز همان حفاظتی که در مورد برق گرفتگی اعمال می شود. به محض اینکه نیروگاه بالکن از شبکه جدا شود یا چیزی به درستی کار نکند، اتصال قطع شده و محافظ NA نیروگاه بالکن را به طور کامل خاموش می کند.

… یعنی بررسی کنید که آیا یارانه ای برای نیروگاه های بالکن در منطقه شما وجود دارد یا خیر.منبع

… اگر برق مصرف نشده را نیز بتوان ذخیره کرد. Zendure در حال توسعه یک محصول هیجان انگیز است که به شما اجازه می دهد…

خیر، زیرا هر نیروگاه بالکن تایید شده در آلمان دارای یک اینورتر است که دارای حفاظت NA است و اگر فرکانس شبکه دیگر تشخیص داده نشود بلافاصله خاموش می شود. و خطر آتش سوزی؟

حتی اگر از نام آن پیداست، یک نیروگاه بالکن اساساً می تواند در هر جایی که خورشید می تابد و فضا وجود دارد نصب شود. به عنوان مثال در نما، در تراس، در باغ، در یک خانه تابستانی یا …

… این ظاهر ساختمان را تغییر می دهد و در اینجا یک انجمن کانکس باید رضایت خود را بدهد.