11 نوع واتس اپ که واقعاً اعصاب همه را به هم می زند

وضعیت می تواند یک ویژگی خوب باشد، اما: آیا واقعاً باید هر ساعت آن را به روز کنید؟ افسانه ها ادعا می کنند که افرادی نیز هستند که بدون داشتن وضعیت واتس اپ زندگی را پشت سر می گذارند.

تصحیح خودکار خود را به من نشان دهید تا به شما بگویم شما کی هستید

گالری عکس را شروع کنید(6 عکس)

نسخه:2.22.23.85

10 ایموجی در حال خنده، گریه، دست زدن به صورت یا سایر ایموجی ها چه می گویند که یک نفر نمی تواند؟ دقیقاً، که معتاد ایموجی یک بار دیگر یکی را ناک اوت کرده است. گاهی اوقات تعجب می کنم که چقدر برای انتخاب وقت گذاشته شده است: آیا این یا آن ایموجی بیشتر در مورد دنیای احساسی من می گوید؟ انشالله زیاد طول نکشیده از طرف دیگر، این معمولاً فقط یک دسته رنگارنگ است که به ندرت کسی به آن نگاه دقیقی بیندازد، بیایید صادق باشیم.

متاسف! این برای تو نبود

بله، واتس اپ یک به اصطلاح است پیام رسان فوری. بنابراین، در تئوری، هر کسی می‌تواند فوراً به یک پیام پاسخ دهد، اما همیشه نباید اینطور باشد. اگر نیاز به پاسخ فوری دارید، بهتر است تماس بگیرید. به همان اندازه غیر ضروری: فقط اصلا جواب نده و بعد هفته ها بنویس: هی، ببخشید، اصلا ندیدم. تقریباً همه ما زمان کافی را در تلفن های هوشمند خود صرف می کنیم تا بتوانیم تشخیص دهیم کسی در حال تایپ کردن است.

هرزنامه‌نویس مورس

زبان ها:آلمانی

چند بار به دلیل عدم فوروارد کردن نامه زنجیره ای دوستتان پول از دست داده اید، اخراج شده اید یا مرده اید؟ همه ما باید معجزه پزشکی باشیم. در بدترین حالت، هنوز بدافزار پشت چنین اقداماتی وجود دارد، در بهترین حالت فقط آزاردهنده است. یک درخواست برای همه کسانی که درگیر هستند: لطفا این کار را متوقف کنید. اتفاقاً این امر در مورد بخش بزرگی از کمپین های امضا نیز صدق می کند.

آیا از قبل تد را می شناسید؟

پیام های صوتی واتساپ جدید هستند. اگر در حال حاضر تمایلی به تایپ کردن ندارید، فقط انگشت خود را روی آن نگه دارید و آزادانه از روی جگر صحبت کنید. همچنین بسیار آسان‌تر و سریع‌تر است، به علاوه آن حس شخصی شنیدن صدای طرف مقابل را دارد – تقریباً مثل شما… بله، درست است. تقریبا مثل برقراری تماس تلفنی اگر می‌توانید دوباره امتحان کنید، همیشه بهتر از گوش دادن به پیام‌های صوتی دقیقه‌ای از صندوق پستی مانند روزهای قدیم است.

بستر، زمینه:اندروید

لطفا لطفا لطفا فقط اخبار مربوط به آن را بخوانید، که اینجوری فرستادی این روزها همه به اخبار عجیب عادت کرده اند که گاهی کلمه ای در آن معنا ندارد. اما افرادی که با آنها خیلی صمیمی نیستید واقعاً نیازی ندارند که بدانند چگونه تصحیح خودکار خود را “آموزش داده‌اید”. برخی از پیشنهادات موجود در آنجا با نوشتار و رفتار جستجوی شما مطابقت دارد و برخی از آنها خصوصی باقی می مانند.


منبع

واتس اپ یکی از محبوب ترین پیام رسان ها بوده و هست. همچنین چند کاربر معمولی وجود دارند که واقعاً همه را در WhatsApp می شناسند – و متأسفانه اغلب با ویژگی های خود بسیار آزاردهنده هستند. ما 11 عادت بد معمولی را گرد هم آورده ایم – آیا کسی را می شناسید؟

کاراکترها و نمادهای WhatsApp – به معنی توضیح داده شده است

نامه زنجیره ای همکار

از واتس اپ خسته شده اید؟ در این ویدیو مروری بر برخی از جایگزین ها خواهید یافت:

مسیو ناشناس یا – خواننده

مجوز:نرم افزار رایگان

به هر حال چت های گروهی دنیایی برای خود هستند. اما به نظر می رسد هر گروه واتس اپ یک عضو دارد که به آن تعلق دارد اما هرگز در مورد چیزی نظر نمی دهد. چه جشنی برای برنامه ریزی وجود داشته باشد یا صرفاً با دوستان گپ بزنید – اگر اصلاً شرکت نکنید، تأثیر خواهید داشت. مثل مامور مخفی بد پشت روزنامه اش با سوراخ های سوراخ شده

هیچ ارتباطی با این شماره وجود ندارد

همه ما فردی را می شناسیم که در مورد واتس اپ ویژگی های خاصی دارد. ما در اینجا تعدادی از رایج ترین و بدنام ترین انواع واتس اپ را برای شما گردآوری کرده ایم. شاید یکی یا دیگری یا حتی خودتان را بشناسید؟

من چیزی را که در یک پیام صوتی مناسب باشد تایپ نمی کنم

بر اساس نحوه ملاقات با مادرت، ما به نام “فورواردراز «آیا هنوز تد را ملاقات کرده‌اید؟» در بیشتر لیست های مخاطبین، کسی را پیدا می کنید که به ندرت چیزی غیر از «شنیده ای…؟» و به دنبال آن آخرین میم (بله، البته خودتان آن را دیده اید)، یک ویدیوی خنده دار (بله، شما) برای شما می فرستد. از یوتیوب استفاده کنید)، اینستاگرام و خود TikTok) یا یافته های مشابه. خیلی خوب است وقتی کسی به شما فکر می کند، اما مجاز است در محدوده ها باقی بماند، درست است؟

آقای ویدیو کال

آیا بسیاری از ما هنگام کار از راه دور به اندازه کافی در جلسات آنلاین حضور نداریم؟ آیا واقعاً همیشه باید تماس تصویری باشد؟ گاهی اوقات شما فقط می خواهید با لباس خواب راحت در رختخواب دراز بکشید بدون اینکه تحت نظر باشید.

Emoji Junkie

مطمئناً می‌توانید اشتباه تایپی داشته باشید و در نهایت در چت اشتباهی قرار بگیرید. امیدوارم این فقط یک پیام باشد که شخص اشتباه نمی تواند با آن ارتباط برقرار کند و نه یک عکس خصوصی دیگر اما وقتی همیشه این اتفاق می افتد جالب می شود. آیا این هنوز یک اشتباه است یا کسی در حال آزمایش نحوه دریافت پیام ها است؟

چه کسی … می نویسد … چون … لطفا … این را دوست دارم …؟ نقاط زیادی برای ایجاد فضای افکار خود یا حتی بهتر از آن: فقط یک کلمه در هر پیام ارسال کنید تا گوشی هوشمند در سمت دیگر بلرزد تا زمانی که از روی میز بپرد. مگه… لازم نیست… درسته؟

وضعیت نماد وضعیت