1&1 قیمت ها را افزایش می دهد: مشتریان فعلی نیز باید بیشتر بپردازند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

نکته خواندن

واحد محتوای گیگا

در حال حاضر هنوز مشخص نیست که آیا همه یا فقط برخی از مشتریان DSL موجود 1&1 تحت تأثیر افزایش قیمت قرار دارند یا خیر. طبق گزارشات کاربران، نامه در درجه اول باید توسط مشتریانی دریافت می شد که یک قرارداد مساعد با شرایط خاص در گذشته تکمیل شد. هنوز باید در حداقل مدت قرارداد باشید. 1&1 هنوز به طور عمومی در مورد افزایش قیمت اظهار نظر نکرده است.

پس از Vodafone و Telekom، 1&1 نیز اکنون قیمت تعرفه های DSL را افزایش می دهد. افزایش هزینه های انرژی به عنوان دلیل ذکر شده است. افزایش قیمت از مشتری به مشتری دیگر متفاوت است و طبق 1&1 از ژوئن 2023 اعمال خواهد شد.

1&1

1 و 1: افزایش قیمت برای مشتریان DSL موجود

در این نامه آمده است که افزایش هزینه های انرژی و تدارکات دلیل افزایش هستند. مشتریانی که با افزایش قیمت موافق نیستند می توانند از حق فسخ فوق العاده خود استفاده کنند. در این زمینه، 1&1 از یک دوره اعلان سه ماهه صحبت می کند (منبع: WinFuture).

1&1 قبلاً برای مشتریان جدید داشت قیمت DSL در ژانویه 2023 افزایش یافت. از آن زمان، 5 یورو بیشتر در ماه پرداخت شده است. برای سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه، 1&1 اکنون 34.99 یورو می خواهد، با 50 مگابیت بر ثانیه 39.99 یورو است – از ماه سیزدهم، قبل از 9.99 یورو.

همچنین مشکلاتی در قراردادهای تلفن همراه وجود دارد:

1 و 1: مشتریان جدید در حال حاضر بیشتر پرداخت می کنند

قیمت های ماهانه برای تعرفه DSL با سرعت 100 و 250 مگابیت بر ثانیه. در اینجا 1&1 44.99 یورو یا 49.99 یورو از ماه سیزدهم شارژ می شود. در 1000 مگابیت بر ثانیه از ماه هفتم 69.99 یورو است.

مشابه Vodafone و Deutsche Telekom، 1&1 اکنون برای بسیاری از مشتریان موجود نامه ارسال می کند. برای آنها توضیح می دهد که آنها برای تعرفه DSL رزرو شده از ژوئن 2023 بیشتر بپردازید باید. به عنوان یک قاعده، هزینه های اضافی به چند یورو در ماه می رسد. قیمت های جدید بسته به مشتری متفاوت خواهد بود.