1080 وات قانونی تنها با دو سلول خورشیدی

علاقه به نیروگاه های بالکن قطعی نیست. بسیاری از مردم می خواهند یک سیستم خورشیدی کوچک نصب کنند تا به طور موثر هزینه های برق را کاهش دهند. قدرت ماژول ها در حال حاضر بیشتر در حدود 800 وات است. Priwatt اکنون به وضوح از این فراتر رفته و یک نیروگاه بالکن با 1080 وات ارائه کرده است. این نه تنها ضد آینده است، بلکه می تواند به طور قانونی در آلمان نیز کار کند.

نیروگاه برق بالکن Priwatt دارای توان خروجی 1080 وات است

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

عملکرد بالا توسط سلول های خورشیدی بسیار بزرگتر به دست می آید. اینها را اندازه بگیرید 225.6 x 113.3 سانتی متر. ابتدا باید فضا داشته باشید. اگر آن را داشته باشید، می توانید بازده خورشیدی را تا حد زیادی بهبود بخشید. اینورتر همچنان در 600 وات قفل است، اما شما به طور قابل توجهی انرژی بیشتری دریافت می کنید، به خصوص در روزهای ابری، زمانی که سلول های خورشیدی عملکرد بهتری دارند. اگر محدودیت 800 وات تعیین شود، اینورتر را می توان به راحتی به 800 وات ارتقا داد.

چیزهای جدید همیشه قیمت خود را دارند – از جمله نیروگاه بالکن هیولایی پریوات. بدون براکت باید 869 یورو دراز بکشید (به پریوات نگاه کنید). با ارتفاع برای طبقه، 949 یورو دریافت می کنید (پریوات را بررسی کنید).

این چیزی است که باید در مورد نیروگاه های بالکن بدانید:

آیا نیروگاه بالکن پریوات ارزشش را دارد؟

رونق نیروگاه های بالکن تضمین می کند که نه تنها قیمت ها کاهش می یابد، بلکه مدل های بهتر و بهتری وارد بازار می شوند. Priwatt بار دیگر اینجا تحویل داده است. این شرکت آلمانی یک نیروگاه بالکن هیولایی واقعی ایجاد کرده است که مجموع توان خروجی آن 1080 وات است. در واقع فقط از دو سلول خورشیدی استفاده می شود هر کدام دارای توان خروجی 540 وات هستند.

چنین نیروگاه بالکن قدرتمندی تنها زمانی ارزشمند است که بتوانید واقعاً از برق استفاده کنید. اگر انرژی خورشیدی زیادی تولید کنید، اما نیمی از روز را برای استفاده از آن ندارید، فایده ای ندارد. اما اگر مانند من در دفتر خانه کار می کنید و می توانید انرژی را به طور معقولی استفاده کنید، پس ارزش خرید و سرمایه گذاری در چنین نیروگاه برق بالکن قدرتمندی را دارد که در آینده نیز مطمئن است زیرا می توان آن را به 800 وات ارتقا داد. این همان مقداری بود که من با نیروگاه برق بالکن 600 واتی خود پس انداز کردم.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع