Streamer TheDanDangler یک نام شناخته شده در توییچ است که طرفداران وفادار دارد. یکی از بینندگان نیز به نظر می رسد پول زیادی در اطراف خود دارد و به سرعت 10000 دلار کمک می کند. با این حال، جستجوی نیکوکار دشوار است.

استریمر Twitch در یک لحظه 10000 دلار ثروتمندتر است

پخش‌کننده توییچ TheDanDangler جنجال‌هایی را به راه انداخته است. او قبلاً هفت ممنوعیت روی پلت فرم گرفته است، از جمله برای zu محتوای آشکار. با این حال، استریمر نیز طرفداران زیادی دارد. یکی از آنها به ویژه سخاوتمند است.

در توییتر، TheDanDangler بسته ای را به اشتراک می گذارد که از آن اسکناس ها فقط بیرون می ریزند. تنها توضیح برای این یک یادداشت دست نویس است. با این حال، این یک باج نیست، بلکه یک کمک مالی است. به طور خاص، این پول باید یک عمل جراحی زیبایی آتی روی باسن استریمر را تامین کند.

چه کسی این مگا کمک مالی را در توییچ ارسال کرد؟

با وجود مقدار زیادی پول، کمک مالی به استریمر Twitch کاملاً ناشناس ارسال شد. با این حال، TheDanDangler از این موضوع راضی نیست. او در توییت دیگری به سمت اهداکننده می‌رود و از او می‌خواهد که برای او پیامی ارسال کند. این فقط پول زیادی است، اوم شخصاً از شما تشکر نکنید. با این حال، در نهایت، جذابیت فقط به این معنی بود که تعداد زیادی از بینندگان اکنون می‌خواهند اعتبار این اهدای بزرگ را دریافت کنند.

در اینجا بازی هایی هستند که می توانید امسال منتظر آنها باشید:

به نظر می رسد که تزریق پول نقد شگفت انگیز قطعا TheDanDangler را خوشحال می کند. جریان او نیز مال اوست پاسخ زنده برای دیدن بسته پول در ابتدا، او نمی تواند چیزی را که به آن نگاه می کند باور کند (منبع: Twitch).

از طرف دیگر، MontanaBlack ثابت می کند که می توانید در Twitch نیز ضرر کنید. بر جریان واقعی بی دقت می تواند برای ستاره استریم گران تمام شود.