10 گیگابایت در شبکه Vodafone با 7.99 یورو در ماه + 50 یورو پاداش

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

پیش پرداخت یا قابل پایان ماهانه – کدام بهتر است؟ اینجا را در ویدیو پیدا کنید:

معامله فقط سیم کارت در شبکه Vodafone برای چه کسانی ارزش دارد؟

اگر 10 گیگابایت کافی نیست، می توانید تعرفه «Flat XL» را با حجم داده 14 گیگابایتی با 11.99 یورو در ماه دریافت کنید، اما در اینجا هزینه ارائه یکباره 9.99 یورو را پرداخت می کنید.

تمام جزئیات مهم تعرفه ها در یک نگاه:

نام تعرفه Allmobile Flat L Allmobile Flat XL
حجم داده 10 گیگابایت 14 گیگابایت
هزینه پایه در ماه 7.99 یورو 11.99 یورو
شبکه Vodafone (LTE تا 21.6 مگابیت بر ثانیه)
نرخ ثابت Allnet/SMS شامل (رومینگ اتحادیه اروپا)
حداقل مدت 24 ماه
هزینه آماده سازی رایگان 9.99 یورو
داده خودکار خیر
وقتی شماره تلفن خود را با خود می برید، جایزه را تغییر دهید 50 یورو

تعرفه آل موبیل برای همه کسانی که به دنبال تعرفه ارزان تلفن همراه در شبکه وودافون هستند و مشکلی با 24 ماه گره خوردن به ارائه دهنده ندارند، می ارزد. از نظر قیمت، پیشنهاد را به سختی می توان شکست داد. با این حال، در مورد سرعت LTE باید مصالحه کنید. در حالی که 21.6 مگابیت بر ثانیه برای موج‌سواری، پخش جریانی و سایر برنامه‌های رایج کاملاً کافی است، بسیاری از تعرفه‌های دیگر فقط برای سیم‌کارت در بازار وجود دارند که حداقل 50 مگابیت بر ثانیه را برای دانلود ارائه می‌دهند. با این حال، از آنجایی که آنها از شبکه o2 استفاده می کنند، پیشنهاد تمام تلفن همراه عمدتاً برای کسانی از شما است که شبکه Vodafone را ترجیح می دهند.

آیا به دنبال تعرفه جدید تلفن همراه هستید و به گوشی هوشمند نیاز ندارید؟ سپس Logitel فقط یک پیشنهاد عالی برای شما دارد. در حال حاضر می توانید قراردادی را در آنجا منعقد کنید که شامل نرخ ثابت Allnet و SMS و همچنین 10 گیگابایت LTE در شبکه Vodafone است و همچنین 50 یورو پاداش ارائه می دهد. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

وودافون

نرخ ثابت Allnet با 10 گیگابایت با قیمت مقرون به صرفه در Logitel

معاملات تعرفه ای واقعا خوب در شبکه Vodafone نادر است. وقتی یک پیشنهاد ارزان پیدا می شود خوشحال کننده تر است. در Logitel شما در حال حاضر تعرفه “Flat L” را از Allmobil دریافت می کنید 7.99 یورو ماهانه و بدون قیمت اتصال (مشاهده پیشنهاد در لاجیتل). این تعرفه شامل نرخ ثابت Allnet و SMS نیز می باشد 10 گیگابایت LTE-حجم داده ها در وودافونشبکه و اگر شماره خود را با خود ببرید، یکی وجود دارد 50 یورو اعتبار بر روی.