10 پازل در بازی هایی مانند Skyrim و Zelda که بسیاری از بازیکنان در آن شکست می خورندپازل ها در بازی های ویدیویی می توانند جامعه گیمرها را از هم جدا کنند. در حالی که برخی از بازیکنان از آنها به عنوان یک تغییر خوشایند نسبت به بقیه بازی استقبال می کنند، برخی دیگر آنها را کاملاً عذاب آور می دانند – به خصوص زمانی که راه حل به طور شگفت انگیزی چالش برانگیز است. به نظر می رسد این موضوع در مورد 10 معمای گیمر زیر نیز صدق می کند زیرا اکثر گیمرها در اینترنت برای راه حل خود جستجو می کنند.

بازی های فکری واقعی: اکثر بازیکنان با این 10 معمای گیمر تقلب می کنند

گاهی مثل گاو روبه‌روی کوه می‌ایستی و نمی‌دانی چگونه ادامه بدهی. پازل های بازی گاهی اوقات می توانند به بازی های فکری واقعی تبدیل شوند و این یا آن بازیکن را دیوانه کنید. اما قبل از اینکه پنجره را باز کنید و کنسول یا رایانه شخصی خود را از پنجره بیرون بیاندازید، اکثر بازیکنان ترجیح می دهند گوگل را پرتاب کنند و راه حل معما را به صورت آنلاین جستجو کنید.

خرده‌فروش آنلاین OnBuy این پدیده را بررسی کرده و مشخص کرده است که اکثر بازیکنان به کدام پازل در بازی‌های ویدیویی برای کمک به Google مراجعه می‌کنند (منبع: OnBuy). بر اساس تعداد پرس و جوهای جستجو، می توان تعیین کرد که کدام پازل بیشترین سردرد را برای اکثر بازیکنان ایجاد کرده است – در اینجا 10 مورد برتر وجود دارد!

در مدرسه سایلنت هیل به بازیکنان یک علامت داده می شود پازل پیانو مواجه شد. وظیفه: کلیدهای پیانو را به ترتیب مناسب فشار دهید تا یک مدال نقره به دست آورید. با این حال، تنها سرنخ یک شعر رمزآلود است که شامل گونه های مختلف پرندگان است.

بازیکنان اکنون باید تشخیص دهند که پرندگان نمایانگر کلیدهای سیاه و سفید هستند، توضیحات در شعر موقعیت آنها را آشکار می کند. پرنده شناسان مطمئناً معما را در مدت زمان بسیار کوتاهی حل کرده اند – 31320 نفر هنوز هم هر سال برای راه حل در گوگل جستجو کنید.

“اکنون شما با پورتال ها فکر می کنید!” – یا شاید نه! در حالی که بسیاری از بازیکنان پورتال با سهولت نسبی از اتاق‌های آزمایش عبور کردند، به نظر بازیکنان می‌رسد شماره 18 مشکلات واقعی ایجاد کرده است. 50556 جستجو سال گذشته بازیکنانی بودند که خودشان نتوانستند این معما را حل کنند.

پازلی در Adventure King’s Quest از سال 1984 باید بسیاری از بازیکنان را به مرز ناامیدی رسانده باشد. در آنجا، یک گنوم از شما خواست نام او را حدس بزنید. تنها سرنخی که باید شما را در مسیر درست قرار دهد، یادداشتی در خانه جادوگر است که در آن نوشته شده است: «گاهی عاقلانه است که به عقب فکر کنید.»

مراقب باشید، اسپویلرها: هر کسی که اکنون متوجه شود که گنوم به وضوح بر اساس Rumpelstiltskin است و نام انگلیسی خود “Rumplestiltskin” را به عقب وارد می کند، متوجه می شود که این نیز راه حل نیست. در عوض، شما باید نام “Rumplestiltskin” را از طریق یک الفبای معکوس (A=Z / B= Y / …) دنبال کنید. راه حل نهایی: “ایفنکوهگروغپرم” – اسم عالیه، اینطور نیست؟

اگرچه بازی اکنون بیش از 30 سال از عمر آن می گذرد، سال گذشته ما همچنان به دنبال آن بودیم 59040 بازیکن آنلاین پس از حل پازل گنوم.

از سوی دیگر، مردم حتی بیشتر به دنبال راه حل معمای کدو تنبل در Borderlands 3 هستند. 97560 جستجو سال گذشته در گوگل وجود داشت.

اگر هنوز ناامید هستید، می توانید راه حل این معما را در راهنمای ما بیابید:

Borderlands 3: حل پازل کدو تنبل – چگونه کار می کند

در مجموع 120 زیارتگاه را می توان توسط بازیکنان Zelda: Breath of the Wild کشف کرد – که اکثر آنها را می توان در عرض چند دقیقه حل کرد. را زیارتگاه کهها راما به نظر می رسد برای بسیاری از بازیکنان یک کار تقریبا غیرممکن بوده است – حداقل این کاری است که آنها انجام می دهند 119208 جستجو از پایان سال گذشته

اگر شما یک تکمیل کننده واقعی هستید و هنوز تمام 120 حرم موجود در بازی را پیدا نکرده اید، خوشحال می شویم با راهنمای خود به شما کمک کنیم:

Zelda – Breath of the Wild: مکان های همه زیارتگاه ها با پاداش و راهنمایی

معبد آب! به نظر می رسد معمای سیاه چال در Ocarina of Time هنوز هم بسیاری از بازیکنان را امروز به زانو در آورده است. 183480 نفر جستجوی سالانه برای حل معما که از شما می‌خواهد سطح آب معبد را برای دسترسی به اتاق‌های جدید تنظیم کنید.

را ساخت دومر در رزین فاهلبت حتی بازیکنان بیشتری را مجبور به تسلیم کرده است. وظیفه شما: با کمک 6 رزوناتور، باید در مجموع دقیقاً 20 چراغ روشن کنید. برای انجام این کار، شما باید رزوناتورها را به ترتیب خاصی فعال کنید – اگر اشتباه متوجه شوید، باید با مخالفان دیگری مقابله کنید.

در قسمت شمال غربی Skyrim، بازیکنان می توانند به آن دسترسی داشته باشند خرابه شمالی Volskygge روبرو می شود که توسط راهزنان اشغال شده است. با چهار ستون، بازیکنان باید نمادها را به ترتیب درستی برای حل پازل قرار دهند. سرنخ راه حل در کتابی به نام چهار توتم ولسکیگ که بر روی یک پایه یافت شده است، آمده است.

پس از همه، معما در Volskygge است 260880 نفر برای جستجو در گوگل

همچنین معمای تلاش جانبی “چراغ جادو” ظاهرا برای بسیاری از بازیکنان The Witcher 3: Wild Hunt علامت سوال گذاشته است. در یک غار، باید 4 منقل از 4 مجسمه را به ترتیب درست روشن کنید تا دری مسحور باز شود. 273240 جستجو سال گذشته برای حل این معما وجود داشت.

هنوز در The Witcher 3 با این رمز و راز گیر کرده اید؟ همکاران ما از spieletipps راه حل را برای شما آماده کرده اند:

The Magic Lamp: Witcher 3 Walkthrough

حدود یک هفته طول کشید تا جامعه Destiny 2 معمای این بازی را حل کند دالان های زمان برطرف كردن. اتاق های شش ضلعی با نمادها، ابلیسک ها با کدهای خاص – هر راه حل یک پازل جدید را در همان زمان نشان داد. جای تعجب نیست که بسیاری از بازیکنان برای راه حل در گوگل جستجو کردند. 307680 جستجو در سال گذشته به دست آمد.

در نهایت، در اینجا لیست کاملی از سخت ترین بازی های فکری بازی های ویدیویی به نظر می رسد.منبع