10 سایت برتر دانلود MP3

این غول خرید آنلاین نیز حداقل در سایت ایالات متحده خود در حال انجام است تغییر MP3 های رایگان در برنامه. با این حال، برای دانلود MP3 های رایگان به یک حساب کاربری آمازون نیاز دارید. اگر یکی از آنها را دارید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که هر از گاهی به آن سر بزنید.

به MP3 های رایگان در آمازون

6. Reverb Nation

last.fm احتمالا بزرگترین پایگاه داده موسیقی در جهان است. صدها هزار کاربر سلیقه موسیقی خود را از طریق شبکه اجتماعی ثبت کرده اند و نکات موسیقی، ایستگاه های رادیویی شخصی سازی شده و قطعات آهنگ را از last.fm برای گوش دادن دریافت می کنند. بسیاری از هنرمندان نیز موسیقی یا آهنگ های فردی خود را برای دانلود کامل به صورت MP3 از طریق last.fm منتشر می کنند. ارائه دهنده تمام آهنگ های قابل دانلود را در صفحه فرعی خود فهرست می کند. ژانرهای موسیقی را می توان در سمت چپ محدود کرد، کاربران ثبت نام شده حتی توصیه های دانلود را بر اساس سلیقه خود در موسیقی دریافت می کنند.

به MP3 های رایگان last.fm

2. jamendo.com

بسیاری از هنرمندان موسیقی خود را فقط در صفحه اصلی خود یا در جای دیگری در شبکه ارائه می دهند. سردبیران Tonspion.de اکنون 10 سال است که این آهنگ ها را جمع آوری کرده است و نکاتی را در مورد نحوه دانلود رایگان آهنگ ها، نوشتن نقد و بررسی آهنگ ها و مشارکت کاربران ارائه می دهد. هر کاربر ثبت نام شده می تواند آهنگ ها را رتبه بندی کند و نظر اضافه کند، هنرمندان مورد علاقه خود را ذخیره کند و توصیه های دانلود را بر اساس سلیقه خود در موسیقی دریافت کند. این باعث می‌شود tonspion.de شناخته‌شده‌ترین و بزرگ‌ترین آدرس در آلمان برای آرشیو دانلود رایگان MP3 باشد که توسط ویراستاران ویرایش می‌شود.

به MP3 های رایگان در Tonspion.de

9. Hypemachine

این آرشیو موسیقی رایگان هزاران آهنگ را تحت مجوز Creative Commons فهرست می کند – یک کیف بزرگ برای همه ژانرها. شما نام هنرمندان بسیار کمی را شنیده اید، اما این از نظر کیفیت نباید معنایی داشته باشد. همه چیز توسط چند ایستگاه رادیویی ایالات متحده پشتیبانی می شود که محتوای رایگان برنامه های خود را در اینجا تغذیه می کنند.

مشابه Soundcloud، Bandcamp نیز جستجوی واقعی برای آهنگ های رایگان ندارد – اما در زیر کلمه کلیدی “دانلود رایگان” به معنای انبوهی از آهنگ های رایگان است (اغلب به عنوان “Name your Price” تنظیم می شود، جایی که می توانید 0 را نیز وارد کنید). Bandcamp یک پلتفرم برای نوازندگان است که می‌توانند مستقیماً موسیقی خود را بفروشند، بدون شرکت ضبط یا توزیع‌کننده، بنابراین بیشتر هنرمندان مستقل و مستقل هستند – اما در اینجا نیز چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد.

به MP3 های رایگان در Bandcamp

5. آمازون

آرشیو اینترنت، که نسخه‌های قدیمی شبکه جهانی وب را نیز در Wayback Machine ذخیره می‌کرد، شامل مجموعه‌های موسیقی مختلفی است که تحت مجوز مالکیت عمومی یا مشترکات خلاقانه هستند. برای یکی، وجود دارد آرشیو صوتی زنده، که شامل بیش از 95000 بوتلگ است، یعنی ضبط زنده از گروه های شناخته شده و کمتر شناخته شده. از سوی دیگر در روبریک وجود دارد برچسب های خالص بیش از 20000 آهنگ توسط هنرمندان Creative Commons در برچسب‌های نت منتشر شد – از الکترونیک تا مستقل. منبع بسیار خوبی برای موسیقی بدون GEMA.

به برچسب های شبکه در Archive.org

8. Tonspion.de

هایپ ماشین مجموعه ای از وبلاگ های موسیقی (عمدتا انگلیسی زبان) است که در مورد آهنگ های جدید می نویسند، بنابراین نشان می دهد که کدام آهنگ ها در حال حاضر داغ و داغ هستند. عملکرد جستجو به شما امکان می دهد تعداد زیادی از هنرمندان را بازیابی کنید، فقط ناوبری گاهی اوقات کمی گیج کننده است، چه زمانی در صفحه Hypemachine باقی بمانید و چه زمانی به وبلاگ مربوطه بروید (روی جمله در پایان کلیک کنید: “پست شده xx دقیقه پیش…”!). اما مراقب باشید، همه آهنگ‌های موجود در این گنجینه قابل دانلود نیستند، بسیاری از آن‌ها فقط به صورت آنلاین برای گوش دادن در دسترس هستند – باید کمی در این دستگاه تبلیغاتی جستجو کنید.

10. آرشیو موسیقی رایگان

بسیار شبیه به MySpace ملت طنین به گروه های جوان کمک کنید تا بیشتر شناخته شوند. اما برخلاف قبلی، این پورتال هنوز هم امروز موفق است و بسیاری از گروه های جوان آهنگ های خود را به عنوان دانلود MP3 رایگان برای افزایش محبوبیت خود ارائه می دهند. دلیل کافی برای توقف است، زیرا ReverbNation برای هر سلیقه موسیقی، از پاپ گرفته تا مستقل، الکترونیک و هیپ هاپ، چیزی دارد.

7. Archive.org

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع حتی اگر پیشنهادهای پخش جریانی پررونق باشد – برای بسیاری از ما هنوز بهترین کار این است که موسیقی مورد نظر خود را به صورت “آفلاین” به عنوان MP3 در کتابخانه خود داشته باشیم. شما حتی مجبور نیستید به محتوای غالباً غیرقانونی سایت های اشتراک فایل P2P متوسل شوید تا یک مجموعه MP3 چشمگیر ایجاد کنید – وب مملو از وب سایت های قانونی است که می توانید انبوهی از موسیقی ها را به صورت رایگان بارگیری کنید. در ادامه آنها را به شما معرفی می کنیم ده منبع برتر دانلود موسیقی رایگان از شبکه

همچنین می توانید 5 بهترین وب سایت را برای دانلود رایگان MP3 در ویدیوی ما بیابید:

1. دانلود و گوش دادن به موسیقی به صورت رایگان در last.fm

پس از نابودی MySpace، برای مدت طولانی چیزی وجود نداشت (به جز فیس بوک) – اما در این بین Soundcloud نیز در کنار Bandcamp وجود دارد (پایین را ببینید). استارت‌آپ سوئدی-برلین به یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌ها برای نوازندگان تبدیل شده است – هر کسی می‌تواند آهنگ‌ها را آپلود کند، آنها را در جای دیگری جاسازی کند، آنها را بفروشد یا به صورت رایگان در دسترس قرار دهد. متأسفانه، جستجوی مستقیم برای آهنگ های رایگان وجود ندارد، اما مواردی نیز با برچسب “رایگان” وجود دارد. صدها دانلود رایگان برای پیدا کردن به دنبال دکمه “دانلود” یا “دانلود رایگان” در زیر هر آهنگ بگردید – از جمله Avicii، ریمیکس های مختلف توسط نام های بزرگ و مطالب اصلی، صفحه به صفحه برای مرور.

به MP3 های رایگان در Soundcloud

4. اردوی گروهی

jamendo.com پورتالی برای موسیقی بدون حق امتیاز است. بسیاری از هنرمندان احساس نمی‌کنند که توسط صنعت موسیقی نمایندگی می‌شوند و موسیقی خود را برای استفاده، توزیع و پردازش رایگان تحت مجوزهای به اصطلاح Creative Commons منتشر می‌کنند. این بدان معنا نیست که این موسیقی بدتر است – به دلیل فقدان قدرت بازاریابی صنعت موسیقی، به سادگی کمتر شناخته شده است. در jamendo یک بایگانی غول‌پیکر با موسیقی رایگان پیدا می‌کنید که می‌توانید به‌عنوان یک جریان و از طریق ایستگاه‌های رادیویی به آن گوش دهید یا در بیشتر موارد، آن را مستقیماً دانلود کنید – برای این کار لازم است وارد شوید. نباید سبکی از موسیقی وجود داشته باشد که جامندو آن را پوشش ندهد. سازندگان محتوا همچنین می توانند موسیقی را با هزینه کم در jamendo مجوز دهند.

3. Soundcloud