10 بازی Free2Play که بهتر است از آنها دوری کنید

در دسته Free2Play استیم، جنسیت گرایی، ریپ آف و کپی های ارزان را خواهید یافت. در پایان همیشه دو سوال وجود دارد: چه کسی چنین چیزی را توسعه می دهد و مهمتر از آن، چه کسی چنین چیزی را بازی می کند؟

درگاه MMO با پخش خودکار آسیایی در مرورگر خود باز می شود. اگر این یک پارچه قرمز برای شما نیست، بازی پر از باگ است. اما شما فقط در صورتی می توانید آنها را ببینید که بازی در شرف سقوط نباشد. ظاهراً اکثر خرابی‌ها زمانی اتفاق می‌افتند که بازی ویترین فروشگاه درون بازی را باز می‌کند، جایی که می‌توانید ارز، دسترسی VIP و موارد دیگر را خریداری کنید. تقریباً به نظر می رسد که بازی کمی از خودش خجالت می کشد.

به جهنم Free2Play خوش آمدید. هر فروشگاه بازی های ویدیویی این مکان را بین کابینت کوریو و کلینیک حیاط خلوت دارد که می توانید کلیه خود را در آنجا بفروشید. مانعی برای اجازه دادن به ارائه یک بازی در فروشگاه Steam به عنوان یک توسعه دهنده زیاد نیست. همانطور که این 10 مثال نشان می دهد، حتی برای یافتن آن در فروشگاه نیازی به گیم پلی کاری ندارد. نام و چیزی برای دانلود کافی است.

بهتر است دست خود را از این بازی های Free2Play دور نگه دارید. رایگان همیشه خوب نیست و بازی های بسیار بهتری هم وجود دارد.

به جهنم Free2Play Steam خوش آمدید

کلون های Counter-Strike زیادی وجود دارد و اکثر آنها بد هستند. اما باز هم بهتر از Warmode. علاوه بر تأخیر ورودی سنگین، FPS همچنین دوست دارد در هنگام آتش سوزی به ورطه سقوط کند. علاوه بر این، شما می توانید سلاح های جدیدی را در فروشگاه خریداری کنید که می توانید آنها را نیز به دست آورید، اما به آن نمی رسید. هکرها بر بازی حکومت می کنند. از آنجایی که CS:GO در حال حاضر Free2Play است، به Counter-Strike کمی نیاز ندارد.

اگر باید این بازی را اجرا کنید، فروشگاه درون بازی حداکثر پایان آن خواهد بود. تقریباً همه چیز در Cannons Lasers Rockets هزینه دارد. بازیکنانی که واقعاً گیم‌پلی را دیده‌اند، تاخیر، اشکالات، گرافیک بد و یکی از بدترین تجربه‌های بازی در زندگی خود را گزارش می‌دهند. جای سوال است که چرا این بازی هنوز در استیم عرضه می شود.

تازه وارد می شویم در Click Space Miner 2 روی سیارات موجود در فضا کلیک می کنید تا منابع را در آنجا استخراج کنید. با این کار ارتقاهایی ایجاد می کنید تا بتوانید حتی سریعتر کلیک کنید. کامل. این بازی واقعاً به هیچ‌کس آسیب نمی‌زند، اگر به خاطر ریزتراکنش‌های گستاخانه نباشد. می‌توانید ارز بخرید که سپس از آن برای پرداخت هزینه ارتقا استفاده می‌کنید و تنها مکانیک بازی را حذف می‌کنید. یا می توانید با قیمت 2.39 یورو به سراغ نسخه Deluxe بروید که تنها راه خلاص شدن از شر تبلیغات درون بازی است.

Aerial Guardian در برخی مواقع رکورد تیراندازی با کمترین امتیاز را در Steam داشت. یک دستاورد قابل توجه برای یک بازی که تقریبا صد نفر در واقع بازی کرده اند. جدای از گرافیک بد، کنترل های سخت و باگ های بی شمار، حداقل هیچ فروشگاه تهاجمی درون بازی وجود ندارد. این یک امتیاز مثبت است.

به عنوان فضانورد در یک سیاره گیر افتاده اید، سعی کنید رفقای خود را پیدا کنید. گرانش کم باعث می‌شود که خود را به سمت سیگنال‌های HUD خود بکشید تا متوجه شوید که مطلقاً چیزی در آنجا وجود ندارد. بنابراین بعد از چند دقیقه راه رفتن مستقیم جلوتر با سرعت حلزون، فقط چیزی آنجا نیست. بزرگ‌ترین نکته، برخورد شهاب‌سنگ‌ها است که به لطف آن‌ها، اگر شما را گرفتند، می‌توانید از نو شروع کنید. در نسخه Free2Play شما فقط ماه برای انتخاب دارید، اما با 3 یورو نیز مجاز به انجام کاری در مریخ نیستید.

چه کسی می توانست انتظار داشته باشد که ترکیب ریاضیات پیچیده و تیراندازی اول شخص نتیجه معکوس داشته باشد؟ برای پیشرفت در پروژه اسکای لب، شما راه خود را از میان انبوهی از روبات ها پرتاب می کنید و مسائل ریاضی را حل می کنید. حتی اگر در جبر پیچیده مهارت داشته باشید، بازی آنقدر باگ است که به سختی قابل بازی است. با این حال، دو دنباله وجود دارد که هنوز قابل پخش هستند.

شاید شما ترجیح می دهید چند یورو در دست خود بگذارید و به دنبال برخی بازی های این لیست باشید: 10 بازی برتر: بهترین بازی های منتشر شده در سال 2020.



منبع

League of Maidens نشان دهنده چیزی است که کاملاً شایسته برچسب ژانر نیست. در این اکشن RPG زنانی با تناسب هایی که باعث حمله قلبی ارتوپد می شود وظایفی را انجام می دهند. با قدرت های فوق العاده شلیک می شود و به اطراف پرتاب می شود. ویرایشگر شخصیت هر چیزی را که یک قلب زن ستیز می خواهد ارائه می دهد، البته فقط برای سرمایه گذاری پول واقعی. بازی به همان اندازه که از برهنگی ناشیانه نمی ترسد، از کسب درآمد تهاجمی هم نمی ترسد. همه چیزهای بد در یک بازی اینجا هستند: جعبه های غارت، اشتراک ممتاز، پاس نبرد و سیستم استقامتی که پیشرفت را کاهش می دهد. البته با بدترین نوع تبعیض جنسی.

اگر بازی Left 4 Dead را دوست دارید و هیچ چیز دور از واقعیت نیست، این بازی به شما پیشنهاد می شود. Infestation: Survivor Stories در ابتدا یک بازی پولی بود و طبق بسیاری از نقدها، به همین دلیل استیم ویژگی swap را معرفی کرد. در واقع، این بازی با بیشترین نقد در این لیست است که کاربران به طور فعال توصیه می کنند از بازی کردن خودداری کنید. تراکنش‌های خرد، گیم‌پلی بد، باگ‌ها و توسعه‌دهندگانی که به بازیکنان اهمیت نمی‌دهند، دلایلی هستند که از این بازی اجتناب می‌کنند.

این لیست می تواند برای همیشه ادامه داشته باشد. تعداد زیادی بازی Free2Play به تنهایی در Steam وجود دارد که نه رایگان هستند و نه به درستی قابل بازی هستند. در واقع، برای برخی حتی اصطلاح بازی ویدیویی قابل بحث است. اگر گردشگری فاجعه شما را به یکی از این بازی ها سوق داد، هشدار داده شود. بیشتر این بازی ها در درجه اول می خواهند به کیف پول شما برسند.

این بازی بر اساس Crossout است، فقط کافی نیست. این یک بازی چند نفره است که در آن با ماشین های مسلح خود ساخته با بازیکنان دیگر رقابت می کنید. متأسفانه هیچ بازیکن دیگری وجود ندارد و شما فقط می توانید در سطح تست رانندگی کنید. ساخت ماشین ها حداقل برای مدت کوتاهی سرگرم کننده خواهد بود. ویرایشگر و فیزیک بازی هیچ ربطی به هم ندارند. بنابراین شما یک شاسی 10 متری با 80 لاستیک روی آن می سازید، یک کابین و یک MG روی آن قرار می دهید و ناهنجاری خود را در گاراژ مشاهده می کنید. این خنده دار است – برای ده دقیقه.