10: اینها در حال حاضر محبوب ترین نیروگاه های بالکن هستند

رتبه چهارم به توصیه شخصی من می رسد. در مورد این است نیروگاه بالکن جوسکی با دو سلول خورشیدی 410 وات و یک اینورتر 800 وات که هنوز هم می توان با 600 وات کار کرد تا زمانی که قانون تغییر کند. قیمت در Netto نیز بی نظیر است (به Netto نگاه کنید).

رتبه هشتم به این می رسد نیروگاه بالکن نور آفتاب با خروجی دو ماژول خورشیدی 410 وات و یک اینورتر که طبق توضیحات در صورت تغییر قوانین از 600 وات به 800 وات تغییر می کند (به گلوبوس مراجعه کنید).

افراد بیشتری به نیروگاه های بالکن علاقه مند می شوند. نه تنها سیستم‌های خورشیدی بزرگ‌تر و بزرگ‌تری روی پشت‌بام‌ها وجود دارند، بلکه بسیاری از سیستم‌های PV کوچک و آماده به برق وجود دارند که به کاهش هزینه‌های انرژی کمک می‌کنند. ما 10 مورد برتر فعلی را برای شما گردآوری کرده ایم.

10: محبوب ترین نیروگاه های بالکن

رتبه ششم به این می رسد نیروگاه بالکن گروات با سه ماژول 415 وات و یک اینورتر 600 وات. به لطف اینورتر سری 600، نیروگاه بالکن را می توان به صورت قانونی در آلمان راه اندازی کرد. اما به دلیل وجود سه سلول خورشیدی به فضای بیشتری نیز نیاز دارید. قیمت برای عملکرد ارائه شده مناسب است (آن را در eBay بررسی کنید).

رتبه پنجم به این می رسد نیروگاه بالکن NuaSol، که مجهز به دو پنل خورشیدی 415 وات و اینورتر 600 وات می باشد. این یکی از ارزان ترین نیروگاه های بالکن موجود در بازار است (به eBay نگاه کنید).

جاری محبوب ترین نیروگاه بالکن از Veska می آید، که در Netto فروخته می شود (به Netto مراجعه کنید). شامل دو پنل خورشیدی 410 واتی و یک اینورتر 600 واتی است. ارزش پول درست اینجاست.

رتبه دوم به آن می رسد نیروگاه بالکن Offgridtecکه دارای دو پنل خورشیدی 425 واتی و یک اینورتر 600 واتی است (به Frenchman-energy مراجعه کنید). قیمت کمی بالاتر است و تقریباً 600 یورو است و اینورتر Hoymiles از WiFi پشتیبانی نمی کند. بنابراین برای خواندن داده ها همچنان به یک سوکت WLAN نیاز دارید.

اگر می خواهید یک نیروگاه بالکن بخرید، اکنون انتخاب غول پیکر است. حتی تخفیف‌دهنده‌هایی مانند Netto، Aldi و Lidl هم به این کار دست یافته‌اند. ما به شما خواهیم گفت که کدام نیروگاه های بالکن در حال حاضر محبوب ترین هستند و از کجا می توانید آنها را تهیه کنید.

رتبه نهم به این می رسد نیروگاه بالکن کلاربیت با دو پنل خورشیدی 410 وات و یک اینورتر 600 وات (آن را در آمازون بررسی کنید).

اگر می خواهید یک نیروگاه بالکن بخرید، ابتدا باید ویدیو را ببینید و راهنمای من را بخوانید که تمام جنبه های مهم مانند خرید، ثبت نام و مونتاژ را پوشش می دهد.

رتبه هفتم به این می رسد نیروگاه بالکن شوایگر با دو پنل خورشیدی 300 وات و اینورتر 600 وات. نکته خاص در مورد این مجموعه این است که شما به طور مستقیم پایه را دریافت می کنید. اما برای آن باید کمی بیشتر بپردازید (آن را در eBay بررسی کنید).

رتبه سوم به این می رسد نیروگاه بالکن وسکا با دو پنل خورشیدی 415 وات و اینورتر 800 وات. هنوز در سطح عملکرد در آلمان تایید نشده است. با این وجود، به نظر می رسد که علاقه زیادی به آن وجود دارد. در Netto فروخته می شود (به Netto مراجعه کنید).

رتبه دهم به این می رسد نیروگاه برق بالکن خورشیدی EPP با دو پنل خورشیدی 380 وات و اینورتر 600 وات (آن را در eBay بررسی کنید).

نیروگاه بالکن من بیش از دو سال است که کار می کند. در این مقاله به شما خواهم گفت که تا کنون چقدر پول پس انداز کرده ام.منبع