1 و 1 گوشه؟ ارائه دهنده در مقابل وودافون قرار می گیرد

هنگام امضای قرارداد جدید تلفن همراه نباید این اشتباهات را مرتکب شوید:

تبعیض با یک سیستم: آیا Vodafone 1&1 را عمدا کوچک نگه می دارد؟

با توجه به اتهام، با این حال، Vodafone این اختلال را ایجاد کرده است. 1&1 در بیانیه ای می نویسد: «بر خلاف 1&1، Vodafone 1600 سایت آنتن 5G بر اساس زیرساخت Vantage Towers در پایان سال 2022 داشت. علاوه بر این، نمایندگان Vodafone و Vantage Towers 1&1 اکنون اطلاع داده اند که ساخت مکان های بیشتر دوباره به تعویق خواهد افتاد.

آغاز به کار چهارمین شبکه تلفن همراه در آلمان بدون مشکل پیش نمی رود. اپراتور 1 و 1 سرزنش این موضوع را رد می کند. گفته می‌شود که ودافون هنگام راه‌اندازی شبکه خود، مانع رقیب جدید خواهد شد. 1&1 شرکت مستقر در دوسلدورف را با دفتر کارتل فدرال سیاه می کند.

1&1

چالش وودافون: 1&1 رقبا را سیاه می کند

با این حال، شکست با 1&1 نیست، بلکه با Vantage Towers است. این شرکت دکل های تلفن همراه می سازد و تا همین اواخر به Vodafone تعلق داشت. حتی امروز، ارائه دهنده بریتانیایی با دفتر مرکزی آلمان در دوسلدورف، اکثریت سهام را در اختیار دارد. با توجه به 1&1 است Vodafone همچنان مسئول سازماندهی استفاده مشترک از مکان ها است، ساخته شده توسط Vantage Towers. 1&1 هم برای دکل های جدید و هم برای مکان های مشترک به همکاری با Vantage Towers متکی است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

1&1 می خواهد علیه رقیب Vodafone به اداره کارتل فدرال شکایت کند. این توسط گروه 1&1، United Internet اعلام شد. از این رو یکی وودافون را متهم می کند که تا حد زیادی مقصر است در نظر داشته باشید که 1&1 را هدف برای ساختن خودت شبکه تلفن همراه 5G برای پایان سال 2022 از دست رفته دارد: به جای بهره برداری از 1000 مکان در ابتدای سال، همانطور که در واقع توسط آژانس شبکه فدرال نیاز است، پنج دکل اول به تازگی به بهره برداری رسیده اند.

در همان زمان وودافون حالت در برابر 1&1 در زمینه تخصیص فرکانس: بدون شبکه، لازم نیست هنگام اعطای قرارداد، 1&1 را در نظر بگیرید. در عوض، اپراتورهای شبکه مستقر باید یک افزونه دریافت کنند – حداقل اینگونه است که 1&1 استدلال های ادعایی Vodafone را خلاصه می کند. وودافون در صورت تقاضا توسط 1&1 به اتهامات پاسخ داده است صداگذاری نشده است (منبع: dpa via Handelsblatt). اگر 1&1 همچنان اهداف توسعه را از دست بدهد، جریمه هایی از سوی آژانس شبکه فدرال قابل انتظار است.

“به ویژه، اهداف توسعه برنامه ریزی شده برای سه ماهه اول سال 2023 باید به وضوح نادیده گرفته شوند. پایانی برای کاری که وودافون در Vantage Towers انجام داد اولویت برای فعالیت های توسعه برای Vodafone به هزینه توسعه شبکه 1&1 بنابراین هنوز قابل پیش‌بینی نیست.» 1&1 انتقاد کرد.