🥕اموجی هویج در توییتر، فیسبوک و شرکت: این به چه معناست؟

گالری عکس را شروع کنید(13 تصویر)

بارها و بارها از ایموجی های بی ضرر برای نشان دادن عضویت در گروه استفاده می شود. ایموجی کیوی را می توان به نام کاربران توییتر نزدیک به “TERF” پیدا کرد. از طرفی ایموجی هایی مانند هلو یا بادمجان کمتر معانی انتقادی دارند.

با استفاده از ایموجی هویج، مخالفان واکسیناسیون در درجه اول می خواهند الگوریتم ها و تعدیل کنندگان را فریب دهند. یافتن مشارکت‌های متناظر دشوارتر است و شناسایی اطلاعات نادرست چندان آسان نیست. به طور معمول، پلتفرم‌هایی مانند فیس‌بوک زمانی که پست‌هایی با عبارات مرتبط با همه‌گیری کرونا پست می‌شوند، تابلوی اعلانات را نمایش می‌دهند. ایموجی‌ها در اینجا شناسایی نمی‌شوند، بنابراین انتشار گزارش‌های جعلی و ترسناک در مورد واکسیناسیون کرونا آسان‌تر است بدون اینکه اطلاعیه مربوطه ظاهر شود. کلماتی مانند “تقویت کننده” یا “COVID” نیز نباید در چنین گروه هایی استفاده شود.

این ایموجی عمدتاً توسط کاربرانی استفاده می شود که منتقد و یا مخالف واکسیناسیون کرونا هستند. موتیف هویج نه تنها در مناطق آلمانی زبان اینستاگرام و شرکت، بلکه توسط مخالفان واکسیناسیون در سراسر جهان استفاده می شود. این در درجه اول به عنوان کد برای واکسیناسیون در گروه های ضد واکسیناسیون استفاده می شود، اما راه خود را به مناطق عمومی پلت فرم های اجتماعی نیز پیدا می کند.

🥕اموجی هویج به عنوان کد “واکسیناسیون کرونا”

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع در بیشتر موارد، این به سادگی به معنای سبزیجات معمولی است. اما به خصوص، وقتی صحبت از همه گیری کرونا می شود، ایموجی هویج معنای کاملا متفاوتی دارد. منظور من گروه‌های خاصی در رسانه‌های اجتماعی مانند تویتر، فیس‌بوک، اینستاگرام و همچنین TikTok است واکسیناسیون علیه ویروس کرونا. بنابراین اگر در پستی از «4. 🥕” گفتار است، فرستنده یعنی چهارمین واکسن کرونا.

ایموجی ها موتیف های مفیدی برای تقویت نوری متن های خشک هستند. معنای بیشتر تصاویر خود گویای آن است. با این حال، بسیاری از ایموجی ها بسته به گروه و حباب هنوز معنای خاص خود را دارند. به عنوان مثال، گاهی اوقات می توانید ایموجی هویج را در پست ها یا نام های کاربری در توییتر و فیس بوک پیدا کنید.

رسانه های اجتماعی: اختصارات، میم ها و ایموجی ها

ایموجی هویج به چه معناست؟

13 بهترین جمله “متاسفم” برای WhatsApp، Facebook و Co

🥕 به همین دلیل از ایموجی هویج استفاده می شود

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

واتس اپ: آیا معنی این ایموجی ها را می دانید؟