۷۵ روز کتاب صوتی رایگان منحصراً از GIGA دریافت کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر بعد از مدتی متوجه شدید که می خواهید از ساعت های بیشتر یا کمتر استفاده کنید، جابجایی بین تعرفه های فردی مشکلی ندارد. شما همچنین می توانید با فشار یک دکمه لغو کنید و نیازی به کار اضافی ندارد. یک جنبه مثبت این است که می توانید کتاب های صوتی موجود در برنامه را دانلود کنید و بدون استفاده از حجم داده خود در حال حرکت به آنها گوش دهید.

می توانید به BookBeat بروید 2 گزینه تعرفه های مختلف انتخاب کنید. اینها بستگی به این دارد که چقدر زمان می خواهید یا می توانید برای گوش دادن به کتاب های صوتی سرمایه گذاری کنید.

  • در تعرفه پایه می توانید تا 25 ساعت در ماه گوش دهید و هزینه آن را بپردازید 9.99 یورو.
  • در نرخ حق بیمه تا 100 ساعت در ماه وجود دارد 16.99 یورو.

آیا شما هم مثل ما عاشق کتاب های صوتی در راه رفتن به محل کار، برای استراحت در بعد از ظهر یا کمک به خوابیدن شما هستید؟ سپس ما یک خبر خوب برای شما داریم: به عنوان بخشی از تولد 25 سالگی خود، یک کوپن اختصاصی GIGA به شما داده ایم. BookBeat سازماندهی شده است. این لینک را دنبال کنید و از کد تخفیف “گیگا” برای دریافت کامل استفاده کنید رایگان به مدت 75 روز سرگرمی پخش رادیویی خالص (پیشنهاد را در BookBeat مشاهده کنید). دسترسی رایگان است تعرفه پایه و شما می توانید تا 25 ساعت در ماه در طول دوره آزمایشی گوش دهید.

می توانید کتاب های صوتی رایگان بیشتری را در اینجا بیابید:

BookBeat: برنامه کتاب صوتی چه چیزی را ارائه می دهد؟

همچنین گزینه ای برای ایجاد یک حساب خانوادگی در برنامه BookBeat وجود دارد. حداکثر 5 پروفایل می تواند در آنجا ایجاد شود، سپس برای هر پروفایل 4.90 یورو در تعرفه پایه و 6.99 یورو در تعرفه حق بیمه پرداخت می کنید، به طوری که هر یک از اعضای خانواده مجبور به رزرو تعرفه خود نباشند.

هنگام ثبت نام باید در مورد تعرفه و روش پرداخت تصمیم بگیرید، اما در طول دوره آزمون می توانید به راحتی انصراف دهید.

به کتاب های صوتی علاقه مندید؟ ما برای شما یک کد کوپن انحصاری GIGA داریم که با آن می توانید نسخه پریمیوم برنامه کتاب صوتی BookBeat را به مدت 75 روز کامل و رایگان تست کنید. اینجا تمام اطلاعات است.

منحصراً در GIGA: به مدت ۷۵ روز BookBeat Premium را رایگان امتحان کنید

به طور معمول فقط 1 ماه وجود دارد و انتخاب بزرگ است: با بیش از 100000 کتاب صوتی شما برای انتخاب خراب هستید چه «سرگذشت کانگورو»، «بازی‌های گرسنگی» یا «۱۹۸۴» جورج اورول، هرکس چیزی را که به دنبالش است پیدا خواهد کرد. تنها نقطه ضعف: این پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید معتبر است.