یک کوپن OLED Switch، Pro Controller و Amazon به عنوان جایزه دریافت کنید

در Flymobile شما فقط در حال حاضر آن را دریافت نمی کنید نسخه OLED را کنسول نینتندو، بلکه یکی در هر کنترلر و یکی کوپن آمازون به ارزش 15 یورو به تعرفه تلفن همراه در شبکه وودافون مشمول 20 گیگابایت حجم داده و نرخ ثابت Allnet و SMS فقط برای 19.99 یورو در هر ماه (به پیشنهاد در Flymobile مراجعه کنید). علاوه بر این، شما فقط یک بار 3.99 یورو برای کنسول، 39.99 یورو هزینه اتصال و 5.99 یورو برای حمل و نقل پرداخت می کنید.

پیشنهاد را در Flymobile ببینید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • شبکه: وودافون
  • تعرفه: Otelo Allnet Flat Classic
  • 20 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه

نینتندو سوییچ با تعرفه در شبکه Vodafone: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

کنسول نینتندو سوییچ OLED را نمی‌توان در میان نسل جدید کنسول‌ها به حساب آورد، اما نوآوری‌ها و پیشرفت‌هایی برای ارائه دارد. مهمتر از همه، صفحه نمایش OLED جدید با رنگ های شدیدتر و کنتراست بالاتر تحت تاثیر قرار می گیرد. اندازه آن نیز کمی کاهش یافته است و نمایشگر اکنون به 7 اینچ افزایش یافته است. حافظه داخلی دو برابر شده و به 64 گیگابایت رسیده است و پایه پشتی نیز تقویت شده است تا صفحه نمایش لرزش چندانی نداشته باشد.

نینتندو سوییچ با صفحه نمایش OLED (منبع تصویر: نینتندو)
برای اینکه تعرفه قابل مقایسه با سایر قراردادهای تلفن همراه فقط سیم کارت باشد، هزینه های تعرفه موثر را محاسبه می کنیم. اگر هزینه‌های Nintendo Switch، Pro Controller و کوپن آرزو را کم کنید، صرفاً برای تعرفه 20 گیگابایتی می‌پردازید:

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
19.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
3.99 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
5.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
529.73 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
333 یورو (کنسول) + 59.90 یورو (هر کنترلر) + 15 یورو (کوپن آمازون) = در کل 407 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
122.73 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 5.11 یورو
مشاهده پیشنهاد

طبق مقایسه قیمت ایده آلو، کنسول نینتندو سوییچ با نمایشگر OLED در حال حاضر حداقل حدود 333 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار را همراه با Pro Controller و کوپن از کل هزینه بسته تعرفه کم کنید، عملاً 122.73 یورو برای تعرفه باقی مانده است. تقسیم بر حداقل مدت 24 ماه، این مربوط به 5.11 یورو در ماه – قیمت پایین برای Allnet و SMS با حجم داده 20 گیگابایتی در شبکه Vodafone.

پیشنهاد را در Flymobile ببینید

مهم: محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که به موقع برای پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد دیگر یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه آن را فسخ کرد. از 25 ماه اما مبلغ ماهیانه افزایش نمی یابد.

شما یک سوئیچ OLED می خواهید، اما نمی خواهید یکباره هزینه آن را بپردازید و حجم داده شما دیگر کافی نیست؟ سپس باید به پیشنهاد فعلی Flymobile نگاهی دقیق بیندازید: در آنجا می توانید کنسول نینتندو را با تعرفه 20 گیگابایتی در شبکه Vodafone دریافت کنید.

قرارداد نینتندو: OLED، کنترلر حرفه ای و کوپن آمازون را برای تعرفه تغییر دهید