یک کرکر PS4 به قیمت 9.99 یورو بگیرید: سونی فیلم های پرفروش واقعی را می فروشد

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/08/06 23:55

از طرف دیگر، اگر ترجیح می دهید نسخه دیسکی داشته باشید که بتوانید آن را در کمد خود نگه دارید، می توانید بازی را دریافت کنید. در MediaMarkt و Saturn با همان قیمت پشتیبان گیری:

بازی های پلی استیشن: خدای جنگ - [PlayStation 4]

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بازی های پلی استیشن: خدای جنگ – [PlayStation 4]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/08/06 23:55

اما آنچه باید هنگام خرید در نظر بگیرید: برای گرفتن God of War با قیمت 9.99 یورو، باید مانند روش حمل و نقل را برای تحویل در یکی از فروشگاه های لوازم الکترونیکی انتخاب کنید. این تنها راه برای صرفه جویی در هزینه حمل و نقل است. از طرف دیگر، اگر بازی را مستقیماً در خانه خود تحویل بگیرید، باید 4.99 یورو اضافی بپردازید.

برای داستان اصلی باید کمی بیش از 20 ساعت برنامه ریزی کنید. از طرف دیگر، اگر می خواهید جام پلاتینیوم را در کیف خود بگیرید و همه چیز را در بازی ببینید، این کار را خواهید کرد کمی بیشتر از 50 ساعت مشغول بودن. با 9.99 یورو بیش از حد کافی بازی دریافت می کنید (منبع: HowLongToBeat).

بازی های پلی استیشن: خدای جنگ - [PlayStation 4]

به نظر ما God of War یکی از بهترین بازی هایی است که می توانید روی PS4 بازی کنید. این شش بازی دیگر را نیز نباید از دست بدهید:

چه کسی باید God of War را بخرد؟

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در تست GIGA، ماجراجویی PS4 کریتوس توانست امتیازی را کسب کند 8.5 از 10 امتیاز ممکن برای پشتیبان گیری اگر اهل بازی های اکشن سوم شخص هستید، خدای جنگ را دوست خواهید داشت.

بیایید مستقیماً به موضوع بپردازیم: God of War 2018 برای پلی استیشن 4 در حال حاضر برای 9.99 یورو ارایه شده. سونی نسخه دیجیتالی PS4 را با این قیمت مستقیماً در فروشگاه پلی استیشن می فروشد.

اما سونی فقط از نظر گیم پلی عالی عمل نکرد. داستان کریتوس و پسرش نیز به شیوه‌ای هیجان‌انگیز روایت می‌شود – و همه شخصیت‌هایی که در طول سفرتان با آنها ملاقات می‌کنید، با پیشرفت بازی بیشتر و بیشتر برای شما عزیزتر می‌شوند.

بازی های پلی استیشن: خدای جنگ – [PlayStation 4]

در سال 2018، God of War یکی از بهترین بازی های اکشن برای PS4 بود. حتی پنج سال بعد، ماجراجویی کریتوس هنوز برای هر دارنده کنسول سونی آخرین نسل ضروری است. اگر هنوز بازی را انجام نداده اید، اکنون می توانید با قیمت مناسب این کار را انجام دهید. زیرا God of War در حال حاضر در فروشگاه PlayStation و همچنین MediaMarkt و Saturn تنها با قیمت 9.99 یورو در دسترس است.

خدای جنگ (2018)

God of War را برای PS4 با قیمت 9.99 یورو دریافت کنید