یک نکته داخلی در Steam داده می شود

در حال حاضر، به عنوان مثال، بازیکنان Steam می توانند نکات داخلی را برای معماها دریافت کنند رنگ آن را رایگان بگیرید هزینه ماجراجویی مستقل به طور معمول 14.99 یورو است، اما خواهد شد تا 8 ژوئن 2023 ساعت 7:00 بعد از ظهر توسط توسعه دهندگان در فروشگاه Steam ارائه شده است.

مجوز:نرم افزار رایگان

تریلر رسمی Hue

رنگ

بازیکنان Steam عاشق Hue هستند

به دنبال بازی های رایگان بیشتری در Steam هستید؟ شما می توانید این بازی ها را به صورت دائمی و رایگان بازی کنید:

در Hue وظیفه شما این است که شخصیت خود را در یک دنیای دو بعدی مانور دهید و بر موانع موجود در آن غلبه کنید. با تغییر رنگ پس زمینه بازی. با پیشرفت بازی، پازل ها پیچیده تر و پیچیده تر می شوند. در حالی که در ابتدا به سرعت پیشرفت می کنید، باید زمان بیشتری را با پیشرفت بازی برنامه ریزی کنید. به طور کلی، Hue حدود چهار تا شش ساعت را اشغال کند.

گیمرهای رایانه شخصی یک چیز جلوتر از بازیکنان کنسول دارند: آنها می توانند بازی های رایگان را خیلی بیشتر از بین ببرند. از آنجا که نه تنها فروشگاه Epic Games هفته‌ای یک‌بار بازی‌های جدید ارائه می‌کند، تبلیغات رایگان نیز در GOG و Steam وجود دارد – اما اغلب فقط برای چند روز.

اکثر بازیکنان هم از سبک هنری و هم از سبک هنری استقبال می کنند سطح دشواری به طور پیوسته افزایش می یابد از Hue. با این حال، برخی خاطرنشان می کنند که قیمت درخواستی در حدود 14.99 یورو را برای فصل نسبتاً کوتاه کمی تند می دانند. با این حال، از آنجایی که این نکته انتقادی در حال حاضر قابل اجرا نیست، هیچ دلیلی وجود ندارد که به سادگی به Hue فرصت ندهید. ماجراجویی پازلی کوچک می تواند برای آخر هفته آینده درست باشد.منبع

زبان ها:آلمانی

نگاهی گذرا به بررسی‌های Steam نشان می‌دهد: به نظر می‌رسد که Hue یک نکته داخلی است. به دلیل بیش از 3400 رتبه بندی ارسال شده توسط بازیکنان 92 درصد مثبت است.

نسخه:2.10.91.91

نه تنها فروشگاه اپیک گیمز هدایایی را توزیع می‌کند، بلکه همیشه بازی‌های رایگانی نیز وجود دارد که می‌توانید در استیم پاک کنید. در حال حاضر یک نکته واقعی واقعی به صورت رایگان وجود دارد – اما فقط برای مدت کوتاهی.

Hue در Steam داده می شود