یک مشکل مویی برای PS5 و Xbox Series X

دلیل سفت شدن موها همبستگی بین نرخ فریم و اجسام آویزان است. CD Projekt Red احتمالاً در آن زمان این کار را کرده است 30 فریم در ثانیه به عنوان پیش فرض انتخاب شده است، زیرا اکثر گیمرها در کنسول ها و رایانه های شخصی احتمالاً با این نرخ فریم بازی می کنند. با این حال، اکنون 60 فریم در ثانیه نیز به طور قابل توجهی رایج تر است و باعث می شود مو، زنجیر و سایر اشیاء بیش از حد پایین کشیده شوند.

به‌روزرسانی نسل بعدی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. توسعه دهنده CD Projekt Red با ارتقاء رایگان برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی همه توقف ها دوباره برای زیباتر کردن ماجراجویی گرالت. اولین ویدیوهای مقایسه به وضوح نشان می دهد که این تا حد زیادی موفقیت آمیز بوده است.

در حالی که این یک مشکل جزئی در The Witcher 3 است، CD Projekt Red فرصتی برای رفع آن در حال حاضر دارد. یوتیوبر دراویچ نیز در ویدیوی خود نشان می دهد که نه تنها موهای گرالت تحت تاثیر قرار گرفته است. همچنین موهای سایر NPCها و طلسم گرگ جادوگر به خوبی با سرعت 60 فریم در ثانیه متحرک نمی شوند.

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox Series X

موهای گرالت در آپدیت نسل بعدی مشکل ایجاد می کند

از قضا، خود ویچر مشکلاتی ایجاد می کند. به طور دقیق تر، موهای سفید معروف او. حتی در رایانه شخصی، طرفداران متوجه شدند که کیفیت انیمیشن هر چه نرخ فریم بازی بالاتر می رفت بدتر و بدتر می شد. اکنون که کنسول‌ها می‌توانند بازی نقش‌آفرینی را با سرعت 60 فریم در ثانیه نمایش دهند، احتمالاً همین نقص در به‌روزرسانی نسل بعدی پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X|S رخ داده است.

به‌روزرسانی نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt به زودی منتشر می‌شود. بازی نقش آفرینی تحسین شده باید حتی زیباتر باشد. با این حال، همه چیز عالی نیست. حتی PS5 و Xbox Series X هم نمی توانند به طور کامل از پس موهای Geralt برآیند.

The Witcher 3: Wild Hunt