یک طرفدار در این مورد به شما کمک خواهد کرد

همچنین می توانید رادیاتورهای خود را به بوسترهای رادیاتور مجهز کنید. پنکه های کوچک تضمین می کنند که گرمای تولید شده با سرعت بیشتری در اتاق پخش می شود (به آمازون مراجعه کنید). اما شما همچنین به یک سوکت در نزدیکی آن نیاز دارید. پنکه پایه ساده ترین راه حل است اگر قبلاً دارید.

فن ها در واقع فقط در تابستان برای مقابله بهتر با گرما استفاده می شوند. امروزه که افراد زیادی مجبورند در هزینه های گرمایش صرفه جویی کنند، می توان از فن دقیقاً برای همین کار استفاده کرد. اما نباید زیاده روی کرد.

صرفه جویی در هزینه های گرمایش با فن

برای آن شما باید پنکه را در زاویه ای به سمت سقف قرار دهید و هر ساعت یکبار به مدت 5 تا 10 دقیقه در سطح پایینی قرار دهید.. جریان هوای تولید شده از این طریق تضمین می کند که گرما در اتاق، آپارتمان و خانه بهتر توزیع می شود و دیگر فقط روی سقف جمع نمی شود. هوای سردتر زیر سریع‌تر گرم می‌شود و برای گرم شدن اتاق به دمای دلخواه نیازی نیست گرما را به اندازه‌ای زیاد کنید. اگر طرفدار ندارید، در حال حاضر می توانید نسبتاً ارزان بخرید (به آمازون نگاه کنید). برای به دست آوردن بهترین نتیجه، مطمئناً یک تایمر نیز کاربردی است (به آمازون نگاه کنید). اما نباید زیاده روی کرد وگرنه اتاق خنک می شود. همه چیز در مورد توزیع بهینه هوای گرم است.

پنکه پایه 60 وات پنکه نوسانی 3 سرعته پنکه ارتفاع فن

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/09/20 15:56

شما می توانید در هزینه برق با یک نیروگاه بالکن صرفه جویی کنید:

هزینه برق برای فن چقدر است؟

یک فن پایه معمولی حدود 40 وات در ساعت مصرف می کند. اگر فقط 5 تا 10 دقیقه بگذارید تا گرما را در اتاق، آپارتمان یا خانه بهتر پخش کنید، فقط چند سنت هزینه دارد. شماها اما می توانید گرمایش را 1 یا 2 درجه کمتر تنظیم کنید، که باعث صرفه جویی در پول شما می شود. اصل پشت آن چیز جدیدی نیست. برای چندین دهه، فن های کوچک دودکش تضمین می کنند که گرما در خانه بهتر توزیع می شود. شما از همان جلوه با فن خود استفاده می کنید. در اینجا می توانید نکات پس انداز بیشتری را بیابید.منبع

پنکه پایه 60 وات پنکه نوسانی 3 سرعته پنکه ارتفاع فن

اکثر مردم در واقع فقط در تابستان از پنکه استفاده می کنند. در زمستان نیازی به نسیم خنک در آپارتمان نیست. سپس معمولاً ذخیره می شود و تا تابستان آینده استفاده نمی شود. این فن در فصل زمستان نیز قابل استفاده است تا هزینه های گرمایشی تا حدودی کاهش یابد. اصل بسیار ساده است. هنگامی که یک اتاق گرم می شود، گرما افزایش می یابد. همیشه مدتی طول می‌کشد تا دمایی که روی ترموستات تنظیم کرده‌اید در ناحیه پایین‌تر برسد. با یک فن می توانید گرما را در اتاق بهتر پخش کنید بنابراین شما مجبور نیستید آنقدر گرم کنید.