یک تاخیر بزرگ قریب الوقوع است

بار دیگر اپل مشتریان حرفه ای خود را ناامید خواهد کرد و نمی تواند به وعده داده شده در سال 2020 عمل کند. برای سازنده آیفون بسیار خوشایند است.

بنابراین مشتریان باید تصمیم بگیرند: یک صفحه نمایش بزرگ با تراشه قدیمی تر انتخاب کنند یا کمی بعد، یک مک بوک ایر با نمایشگر کوچکتر اما پردازنده جدیدتر انتخاب کنند. یک معضل پیچیده

ما به یاد داریم: در سال 2020، تیم کوک، رئیس اپل روی صحنه رفت و با فحاشی قول داد که تا پایان سال 2022 همه مک‌ها از تراشه‌های داخلی استفاده می‌کنند. قولی که مدیرعامل تا امروز نتوانسته به آن عمل کند. این در ماه ژوئن نیز تغییر نخواهد کرد.

سیب
تقریبا چهار سال بدون تغییر در پورتفولیوی اپل:

ویدئوی اطلاع رسانی اپل: مک پرو 2019 معرفی شد

تاخیرهای بیشتر در مک اجتناب ناپذیر است

با موفقیت، زیرا پردازنده های M اپل نه تنها سریعتر از تراشه های قبلی اینتل هستند، بلکه بسیار کارآمدتر هستند و انرژی کمتری مصرف می کنند. اما امروز هنوز یک وعده وجود ندارد، زیرا برخلاف اعلام اپل، سازنده همچنان در سال 2023 از پردازنده های اینتل استفاده خواهد کرد.

تقریباً سه سال پیش، اپل شریک بلندمدت اینتل را رد کرد. از آن زمان به بعد، پردازنده‌های آن‌ها متعلق به گذشته بودند و قرار بود با پیشرفت‌های داخلی جایگزین شوند.

اپل نمی تواند دوباره به وعده های خود عمل کند

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع اما این تنها تاخیر در مک نیست، زیرا اکنون باید از Gurman یاد بگیریم. مشتریان در آینده نزدیک نیز باید همینطور باشند انتظار مک استودیو مبتنی بر M2 را نداشته باشید. چنین کامپیوتری هرگز از اپل نخواهد آمد تا از همپوشانی با مک پرو آینده جلوگیری کند. یک مک استودیو جدید فقط بعداً ظاهر می شود و سپس بر اساس تراشه M3 نیز ساخته می شود.

شایان ذکر است: به گفته گورمن، مک بوک ایر با نمایشگر 15 اینچی قرار بود سال گذشته به نمایش درآید. اما به آن نرسید. به همین دلیل، نوت‌بوکی که اپل می‌خواهد در 5 ژوئن ارائه کند، همچنان دارای یک تراشه M2 از سال 2022 است، اگرچه انتظار می‌رود تا چند ماه دیگر مک بوک ایر (13 اینچی) با تراشه M3 جدید عرضه شود.

با وجود اعلام، مک پرو با تراشه های اپل کار نمی کند. در واقع، جانشین ماشین حساب حرفه ای ارائه شده در سال 2019 باید مدت ها پیش در فروشگاه ها وجود داشته باشد. با این حال، اپل تا به امروز ماشین حساب را به روز نکرده است. بنابراین امید در WWDC در 5 ژوئن بود. اما مارک گورمن، عضو داخلی اپل، اکنون او را رد می کند. آ مک پرو جدید با تراشه اپل در کنفرانس توسعه دهندگان نمایش داده نخواهد شد (منبع: MacRumors).