یک بسته دوقلو زامبی نمایه شده با قیمت کمتر از 5 دلار بگیرید

تریلر Dead Island Definitive Edition

در گالری عکس ما بهترین بازی های زامبی تمام دوران را به شما نشان می دهیم:

با پیشنهاد فعلی ایکس‌باکس، می‌توانید با پول کمی خود را برای انتشار مورد انتظار Dead Island 2 آماده کنید. پس از اولین بار در سال 2014 که دنباله بازی کلاسیک زامبی ها اعلام شد، توسعه آن سال ها به تعویق افتاد و به نظر می رسید این پروژه چندین بار لغو شده است. الان نوبت همینه در واقع در 21 آوریل 2023 ادامه خواهد یافت، یک بار دیگر نشان می دهد که کشتن زامبی ها به این راحتی نیست.

طرفداران زامبی در حال حاضر یک پیشنهاد بسیار ویژه در فروشگاه Xbox دریافت می کنند: مجموعه Dead Island Definitive شامل تمام بازی های قبلی این سری است و اکنون با قیمت کمتر از 5 یورو در دسترس است.

Xbox Series X

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

طرفداران زامبی در آلمان مجبور بودند 8 سال طولانی بدون جزیره مرده زندگی کنند، زیرا ماجراجویی ترسناک به دلیل تصاویر وحشیانه خود از خشونت در فهرست قرار گرفت. از سال 2019، بالاخره این بازی برای گیمرهای 18 سال و بالاتر در آلمان مجاز شد – و در حال حاضر می توانید آن را در مجموعه Dead Island Definitive به همراه جانشین Riptide با قیمت کمتر از 5 یورو در فروشگاه Xbox دریافت کنید.

Xbox Highlight: Dead Island Definitive Collection با تخفیف های زیادی همراه است

می توانید مجموعه Dead Island Definitive را بررسی کنید در حال حاضر فقط 4.49 یورو به جای 29.99 یورو در فروشگاه Xbox – جای تعجب نیست که بسته دوگانه زامبی وارد 10 جدول فروش Xbox شده است و در حال حاضر در جایگاه ششم قرار دارد. علاوه بر اولین بازی پایه، مجموعه Definitive همچنین شامل Dead Island: Riptide، اسکرول جانبی جدید Dead Island: Retro Revenge و تمامی DLC های منتشر شده است. این پیشنهاد تا 20 آوریل 2023 معتبر است.

Dead Island را در فروشگاه Xbox بررسی کنید!

Dead Island 2: Successor سرانجام کمی قبل از انتشار

تریلر Dead Island Definitive Edition را اینجا ببینید:

در جزیره مرده شما خود را در یک جزیره تعطیلات می یابید که در آن یک عفونت زامبی رخ می دهد. بر این اساس، شما باید پینا کولادا خود را با قمه، چاقوی آشپزخانه، تبر و سایر سلاح‌ها تعویض کنید. تا راه خود را از میان توده های زامبی برش دهیدبرای نجات سایر بازماندگان و خارج شدن از جزیره سالم.