اگر می خواهید با تلفن همراه خود بازی کنید، اغلب دشوار است. بسیاری از بازی‌ها مملو از تبلیغات هستند، برای خریدهای درون‌برنامه‌ای فریاد می‌زنند یا هزینه زیادی دارند. این واقعا سرگرم کننده نیست. با این حال، صاحبان آیفون می توانند خود را خوش شانس بدانند، زیرا یک بازی در گوشی هوشمند فرقه پنهان است. این برنامه رایگان است و حتی نیازی به اتصال به اینترنت ندارد.

سیب

از Angry Birds تا Zenonia: تعداد بازی‌های تقریبا غیرقابل مدیریتی در اپ استور اپل وجود دارد. علاوه بر مرواریدهای واقعی، زباله های زیادی نیز وجود دارد که برای کسب درآمد از صاحبان آیفون در نظر گرفته شده است – یا از طریق تبلیغات آزاردهنده یا خریدهای درون برنامه ای گران قیمت. از طرفی یک بازی وجود دارد که اصلا از چنین روش های سوال برانگیزی استفاده نمی کند تقریباً در هر آیفونی یافت می شود.

بازی پین بال در برنامه گوگل در آیفون پنهان شده است

این همان چیزی است که بازی پین بال مخفی در برنامه Google در آیفون به نظر می رسد (منبع تصویر: GIGA)

از طریق برنامه Google که به صورت رایگان در اپ استور در دسترس است، می توان به آن دسترسی داشت. ارائه دهنده موتور جستجو یک بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل واقعی را در آنجا پنهان کرده است: پین بال دزد. می توان آن را تنها در چند مرحله شروع کرد:

  • برنامه Google را باز کنید
  • به تب “Tabs” بروید
  • چند ثانیه صبر کنید تا اشکال رنگارنگ در پایین صفحه ظاهر شوند
  • اشکال رنگارنگ را به سمت بالا بکشید

اگر این راهنما را دنبال کنید، اهرم های پین بال کلاسیک بعد از آن ظاهر می شوند و می توانید بلافاصله بازی را شروع کنید. مهم دانستن: اگر برگه “Tabs” نیز خالی باشد، کل چیز کار می کند. در غیر این صورت، اشکال رنگارنگ ظاهر نمی شوند. اگر چند تب باز دارید و همچنان می خواهید بازی را انجام دهید، ابتدا باید آنها را ببندید.

بازی پین بال دزد کاملاً رایگان است و در آزمایش ما حتی با روشن بودن حالت هواپیما کار می کرد، بنابراین شما حتی نیازی به اتصال به اینترنت ندارید. فقط آخرین نسخه برنامه Google باید روی آیفون شما نصب شود.

بازی هایی که باید بدانید:

بازی Dino در مرورگر کروم

اگرچه گوگل در حال توسعه بزرگترین رقابت با اندروید است، اما این گروه آمریکایی قلب کاربران آیفون را دارد. گوگل در حال حاضر در مرورگر کروم برای iOS، یک بازی داینو زیبا را پنهان کرده است.