یک آهنگ پیدا کنید – اینطوری کار می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر می‌خواهید اطلاعاتی را برای دستیابی سریع در حال حرکت داشته باشید، پیوندی برای صفحه با اطلاعات سفر در صفحه اصلی قرار دهید یا نتیجه را به عنوان نشانک ذخیره کنید. همچنین می‌توانید اطلاعات را در برنامه «DB Navigator» در تلفن‌های هوشمند و آیفون اندرویدی بیابید.

آزمون تخصصی Skyrim: آیا شما یک خبره واقعی Skyrim هستید؟

اگر از برنامه Flixtrain استفاده می کنید، هیچ فایده ای ندارد که کمی قبل از حرکت منتظر بمانید تا ببینید آیا یک پلت فرم ظاهر می شود یا خیر. در اینجا نیز مسیر حرکت نمایش داده نمی شود. اگر می‌خواهید بدانید Flixtrain شما از کجا حرکت می‌کند، باید اطلاعات را به شیوه‌ای دست‌وپاگیر جستجو کنید.

Flixtrain از کدام پلتفرم حرکت می کند؟

اگر بلیط Flixtrain را رزرو کنید، می توانید روز و ساعت سفر را در آنجا پیدا کنید، اما اطلاعاتی در مورد اینکه Flixtrain از کدام پلتفرم حرکت می کند وجود ندارد. از کجا می توانید اطلاعات را پیدا کنید؟

فلیکس باس
برای اطلاعات سفر در Deutsche Bahn

اگر تمایلی به رفتن به تابلوی اعلانات در ایستگاه قطار ندارید، می‌توانید پلت فرم خروج Flixtrain را به صورت آنلاین نیز پیدا کنید. برای این کار شما از پیشنهاد Flixtrain استفاده نمی کنید، اما Deutsche Bahn، در نهایت، قطار ایستگاه ها را اداره می کند و حرکت ها را هماهنگ می کند:

  1. به دنبال بررسی اجمالی حرکت‌ها و ورودی‌ها در Bahn.de باشید.
  2. در اطلاعات سفری که می دهید ایستگاه خروج مانند ساعت سفر خود را با Flixtrain.
  3. سپس “جستجو کنید“-گزینه.
  4. در نتیجه، می توانید حرکت های آینده را با جزئیات پلت فرم مشاهده کنید. شماره قطار خود را در ستون “قطار” جستجو کنید. سواری های Flixtrain قابل تشخیص هستند در نشانگر “FLX”.
  5. در ستون مسیر در سمت راست استجایی که قطار حرکت می کند
مسیر قطار فلیکس
اطلاعات سفر “دویچه بان” این را نشان می دهد: Flixtrain از برلین به هامبورگ طبق برنامه ساعت 8:05 صبح از سکوی 8 حرکت می کند. (منبع تصویر: GIGA)

به این ترتیب مطمئناً می توانید اطلاعاتی را که Flixtrain در کدام پلتفرم وارد می شود نیز پیدا کنید.

شما می توانید اطلاعات را در ایستگاه های قطار بدون تلاش زیاد پیدا کنید درگاه خروج. باید کمی زود به ایستگاه قطار بیایید تا زمان کافی برای نگاه کردن به تابلو داشته باشید و سپس به سمت سکو بروید. ویترین های زرد رنگ را در ایستگاه قطار نیز خواهید دید همه حرکت ها همراه با آهنگ های آنها فهرست شود. جستجوی قطار با مشخصات “FLX“.

توجه داشته باشید، با این حال، که مسیر برنامه ریزی شده می تواند در کوتاه مدت تغییر کند. بنابراین باید زودتر به نقطه عزیمت اعلام شده بروید. در صورت وجود هر گونه تغییر، آنها را مستقیماً بر روی تابلوهای خروج مشاهده خواهید کرد و همچنین از طریق اعلامیه های بلندگو به شما اطلاع داده می شود.

Flixtrain: پیدا کردن یک پلت فرم – حرکت و ورود