یکی از بهترین Assassin’s Creeds را دریافت کنید

بیش از 10 سال پیش، یوبی‌سافت Assassin’s Creed 4 Black Flag را منتشر کرد که برجسته‌ترین بازی این سری است. اگر هنوز رویداد را در کتابخانه Steam خود از دست می‌دهید، می‌توانید بدون اینکه فشار زیادی به کیف پول خود وارد کنید، آن را از هم اکنون دریافت کنید.

Assassin’s Creed Black Flag در استیم تنها با 12 یورو

اینکه کدام Assassin’s Creed بهتر است به سلیقه شما بستگی دارد. با این حال، برای اکثر بازیکنان، دو بازی مورد علاقه وجود دارد: Assassin’s Creed 2 و کیش 4 پرچم سیاه قاتل. ماجراجویی دزدان دریایی جهان باز حتی با گذشت 10 سال از انتشار رسمی خود همچنان طرفداران زیادی را خوشحال می کند.

اگر هنوز کارائیب را با ادوارد کنوی و خدمه‌اش کاوش نکرده‌اید – اما قطعاً می‌خواهید – می‌توانید یک معامله خوب در Steam داشته باشید. زیرا تا 11 جولای شما می توانید Assassin’s Creed Black Flag را در نسخه طلایی دریافت کنید 11.99 یورو (مشاهده در استیم).

آیا می خواهید کمی طعم داشته باشید؟ سپس نگاهی به تریلر رسمی بیاندازید:

Assassin’s Creed 4: Black Flag – تریلر رسمی معرفی

Assassin's Creed® IV Black Flag™

Assassin’s Creed® IV Black Flag™

یوبی سافت مونترال

علاوه بر بازی اصلی، نسخه طلایی شامل محتوای زیر نیز می شود:

  • گروه صلیبی و فلورانسی
  • بسته کشتی مرگ
  • Season Pass

اولین DLC محتوای کمی اضافی را فقط برای کشتی شما ارائه می دهد، در حالی که Season Pass به شما امکان دسترسی به یک کمپین تک نفره اضافی را می دهد که حدود سه ساعت طول می کشد.

چه چیزی در Assassin’s Creed Black Flag وجود دارد؟

Black Flag برای طرفداران Assassin’s Creed ضروری است. با 88 درصد از نظرات مثبت در Steam قضاوت بازیکنان روشن است. دنیای وسیع بازی شما را به کاوش – هم در خشکی و هم در آب – دعوت می کند. می توانید کشتی های غرق شده در ته دریا را غارت کنید، به سفرهای ویژه بروید، در جزایر کوچک به دنبال گنج بگردید یا به سادگی داستان اصلی را دنبال کنید. دنیا صدف شماست.

اگر فقط می خواهید داستان را بازی کنید، Assassin’s Creed Black Flag بیش از 20 ساعت طول می کشد. از طرف دیگر، اگر می‌خواهید تمام اسرار را کشف کنید، هر کوئست جانبی را کامل کنید و تمام ارتقاها را باز کنید، می‌توانید به تور کارائیب بروید. نزدیک به 60 ساعت طول می کشد.

این برای Black Flag کافی نبود که در رتبه بندی Assassin’s Creed مقام اول را کسب کند:

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع