یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی را تنها با 9 یورو انتخاب کنید

به لطف به‌روزرسانی نسل بعدی در تریلر رسمی، می‌توانید ببینید که بازی The Witcher 3 – Wild Hunt چقدر خوب به نظر می‌رسد:

چند ماه پیش، بازی The Witcher 3 – Wild Hunt بار دیگر با آپدیت نسل بعدی عرضه شد که به بازی ظاهری بصری بخشید. ارتقاء گرافیکی در دو نسخه استاندارد و کامل موجود است.

مدت زمانی که با The Witcher 3 – Wild Hunt درگیر هستید به سبک بازی شخصی شما بستگی دارد. اگر فقط داستان اصلی را دنبال کنید و تمام ماموریت های جانبی و اضافی را نادیده بگیرید، بازی را در کمتر از 50 ساعت به پایان خواهید رساند. از سوی دیگر، اگر می‌خواهید همه چیز را کشف کنید و واقعاً تمام رازهای دنیای بازی را درک کنید، احتمالاً همینطور هستید حدود 170 ساعت بازی مشغول – این اطلاعات فقط به نسخه استاندارد The Witcher 3 – Wild Hunt اشاره دارد.

این بازی ها در ماه جولای منتشر می شوند:

The Witcher 3 – Wild Hunt ممکن است اکنون هشت ساله باشد، اما حماسه نقش آفرینی اکشن در مورد ویچر گرالت از ریویا هنوز یکی از امروز است. یکی از بهترین بازی های RPG این ژانر است – حتی اگر برخی از کارشناسان بازی آن را متفاوت ببینند.

آیا دوست دارید یک بازی RPG که بتوانید ده ها ساعت را قبل از دیدن تیتراژ در آن سپری کنید؟ سپس به پیشنهاد فعلی GOG نگاهی بیندازید. رقیب استیم در حال حاضر The Witcher 3: Wild Hunt را تنها با قیمت 9 یورو می فروشد.

The Witcher 3 – Wild Hunt به قیمت 9 یورو در GOG

مواردی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید: با این قیمت فقط نسخه استاندارد را دریافت می کنید. این شامل بازی اصلی و چند DLC رایگان است. با این حال، تنها در صورت خرید نسخه کامل، می‌توانید دو افزونه Hearts of Stone و Blood and Wine را دریافت کنید. این نیز کاهش یافته است و در حال حاضر به جای 49.99 یورو 15.00 یورو هزینه دارد.

به نسخه کامل The Witcher 3 – Wild Hunt در GOG بروید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هرکسی که هنوز به بازی نقش آفرینی CD Projekt Red نگاه نکرده است، اکنون می تواند این کار را با هزینه کم روی رایانه شخصی انجام دهد. زیرا در حال حاضر وجود دارد The Witcher 3 – Wild Hunt در GOG به قیمت 9.00 یورو به جای خرید 29.99 یورو.

The Witcher 3 – Wild Hunt را در GOG تماشا کنید

The Witcher 3: Wild Hunt — نسخه کامل | تریلر آپدیت نسل بعدی

زمان بازی در The Witcher 3 چقدر است؟

اگر نسخه کامل را مستقیماً بخرید، بازیکنان جاه طلب می توانند 60 ساعت دیگر اضافه کنید. از طرف دیگر، اگر فقط می‌خواهید داستان را در اینجا دنبال کنید، همچنان برای 20 تا 25 ساعت دیگر مشغول خواهید بود (منبع: HowLongToBeat).

بنابراین اگر به دنبال یک بازی نقش آفرینی غول پیکر برای پر کردن رکود تابستانی هستید – و نمی توانید با بازی Final Fantasy 16 – The Witcher 3 – Wild Hunt که به زودی منتشر می شود شروع کنید، انتخاب خوبی است.

The Witcher 3 – Wild Hunt را در GOG تماشا کنید
به نسخه کامل The Witcher 3 – Wild Hunt در GOG بروید

The Witcher 3 یک بازی برای بزرگسالان است – و این فقط به دلیل خشونت در مبارزات نیست …