یکی از بزرگ‌ترین سریال‌های هیپ، بازسازی ایالات متحده می‌شود

سریال کره جنوبی در سپتامبر 2021 در نتفلیکس منتشر شد باعث ایجاد یک هیاهوی باورنکردنی شد در عرض چند هفته، همه در اینترنت لباس‌های سبز رنگ سربازان صورتی، بازی‌های مرگبار و آهنگ موسیقی به یاد ماندنی را می‌شناختند.

بازی Squid – تریلر رسمی

این نمایش حتی بیشتر مورد توجه بزرگترین یوتیوبر جهان قرار گرفت: MrBeast. او به سادگی میزبان یک بازی واقعی ماهی مرکب در کانال خود بود. ویدیوی همراه در حال حاضر بیش از 400 میلیون بازدید تولید شده است.

با بازی Stranger Things، Wednesday و Dahmer، غول استریمینگ نتفلیکس چندین سریال بسیار موفق را در گذشته منتشر کرده است. اما حالا قرار است یک سریال هایپ بسیار خاص دوباره منتشر شود و اصل آن دو سال هم نمی گذرد.

نتفلیکس

بازی Squid در نتفلیکس یک موفقیت بزرگ بود

“هیچ کس این را نمی خواهد! آمریکایی‌ها قبلاً نسخه کره‌ای را بررسی کرده‌اند، زمانی که همه چیز تبلیغاتی بود. و بنگرید که چگونه آمریکایی ها «اولد بوی» را خراب کردند. نتفلیکس عاشق انجام پروژه های اشتباه و لغو تمام بازدیدهای آنها است. غمگین.» (کاربر توییتر @JayCartere)

منبع

ایده بازسازی بازی Squid Game در ایالات متحده با اشتیاق کمی در رسانه های اجتماعی روبرو شده است. در نظرات به جای از نبود خلاقیت و شجاعت برای ایده های جدید انتقاد کرد.

در حوزه سریال، هیچ راهی برای دور زدن نتفلیکس وجود ندارد. ارائه دهنده پخش جریانی ایالات متحده به طور مرتب سریال هایی را منتشر می کند که الهام بخش میلیون ها بیننده در سراسر جهان است. اما بازی Squid احتمالاً بزرگترین موفقیت شگفت انگیز است.

با این حال، از آنجایی که خود نتفلیکس هنوز چیزی در این زمینه اعلام نکرده است. فعلاً باید با این اطلاعات احتیاط کرد.

طرفداران بازسازی ایالات متحده را نمی خواهند

جای تعجب نیست که نتفلیکس در حال کار بر روی فصل دوم است. با این حال، بیشتر برنامه ریزی شده است! به گفته جف اسنایدر، یکی از منابع داخلی صنعت، نتفلیکس نیز آن را می خواهد بازسازی ایالات متحده از فصل اول اجازه دادن به تولید قرار است کسی جز دیوید فینچر (باشگاه مبارزه) این فیلم را کارگردانی کند. اسنایدر به طور اتفاقی در پادکستی در یوتیوب به این بازسازی اشاره کرد.

یک کاربر در توییتر آن را به این صورت و تشویق های زیادی از جامعه دریافت می کند: