گیمرها باید در جیب خود فرو بروند


طرفداران بسکتبال می توانند امسال منتظر NBA 2K23 باشند. این بازی ورزشی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس و همچنین رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ در چهار نسخه مختلف ظاهر می شود. با این حال، اگر همه چیزهای اضافی را می خواهید، باید پول زیادی نیز خرج کنید.

NBA 2K20

NBA 2K23: همه نسخه ها در یک نگاه

بازی بسکتبال NBA 2K23 امسال تصمیم سختی را به طرفداران ارائه می دهد. Publisher 2K دارای کل است چهار نسخه از بازی ورزشی ارائه شده است که همگی با محتوای متفاوت و همچنین قیمت های متفاوت ارائه می شوند:

را نسخه استاندارد به طور سنتی فقط شامل بازی پایه است. برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی، 2K Games هزینه آن را دریافت می کند. 69.99 یورو. طرفداران دارای پلی استیشن 5 یا ایکس باکس سری X/S باید 79.99 یورو برای شمارش

را نسخه لوکس دیجیتال سپس با هم می زند 84.99 یورو رزرو کردن با این حال، علاوه بر بازی پایه، برای حالت My-Team امکانات اضافی نیز دریافت خواهید کرد، مانند 10000 امتیاز، 10 توکن، 23 بسته تبلیغاتی، کارت‌هایی برای بازیکنان دوین بوکر و مایکل جردن، یک گزینه رایگان My-Team. پک، یک کفش دیاموند جردن و یک بسته کارتی مربی روبی. همچنین محتوایی برای حالت MyCareer، از جمله تقویت مهارت‌های مختلف، تقویت‌های Gatorade و همچنین T-Sirts، یک اسکیت بورد سفارشی، یک کوله پشتی و آستین بازو وجود دارد.

NBA2K23 در ویدیو:

NBA 2K23: تریلر نسخه Michael Jordan Edition

NBA 2K23 به شما امکان می دهد برای تقویت کننده های XP پرداخت کنید

را نسخه مایکل جردن حاوی تمام محتوای Digital Deluxe Edition به اضافه 100000 واحد پولی بازی است. هزینه نسخه 99.99 یورو.

را نسخه قهرمانی محدود پس از آن هزینه افتخار است 149.99 یورو. در بازی، محتوای مایکل جردن نسخه به‌علاوه تقویت‌کننده‌های XP را دریافت خواهید کرد که به شما کمک می‌کنند در حالت‌های تیم من و شغل من سریع‌تر پیشرفت کنید. در طرح مایکل جردن یک کارت گرافیک نیز وجود دارد. اگر شما نیز از تماشای بازیکنان حرفه‌ای بسکتبال لذت می‌برید، گران‌ترین نسخه این بازی همچنین شامل اشتراک ۱۲ ماهه NBA League Pass است.

NBA 2K23 در تاریخ عرضه خواهد شد 9 سپتامبر 2022 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S، برای نینتندو سوییچ و رایانه شخصی.منبع