گوگل می خواهد در صدر باشد

Isocell GN2 در اصل برای این طراحی شده است در شرایط نور نسبتا ضعیف. پیکسل ها به اندازه ی کوچک فقط 1.4 میکرومتر می رسند. در عمل، اندازه پیکسل با استفاده از فرآیند باینینگ پیکسلی 4 در 1 به 2.8 میکرومتر افزایش می یابد.

اگر گوشی هوشمندی با قیمت بالاتر از گوگل انتخاب می‌کنید، می‌توانید روی عملکرد به‌ویژه دوربین خوب حساب کنید. این موضوع اخیراً توسط Pixel 7 Pro ثابت شده است که به طور موقت در رتبه بندی دوربین DxOMark مقام اول را کسب کرده است. با این حال، گوگل روی موفقیت های خود استراحت نخواهد کردهمانطور که توسط یک افشاگر گزارش شده است. به گفته وی، در پیکسل 8 پرو از سنسور دوربین مخصوص سامسونگ استفاده خواهد شد.

گوگل می خواهد با گوشی هوشمند پرچمدار بعدی خود از رقبا پیشی بگیرد. بزرگترین سنسور دوربین سامسونگ تا به امروز می تواند در اینجا کمک کند. Pixel 8 Pro به گونه ای طراحی شده است که مشتریان بالقوه را با تصاویر با وضوح بالا و ویدیوهای 8K خوشحال کند.

گوگل

پیکسل 8 پرو: گوگل هیچ گونه مصالحه ای نمی خواهد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

طبق شایعات، پیکسل 8 پرو در واقع می تواند کوچکتر از مدل قبلی خود باشد. گویا گوگل این را برای مدل برتر خود می خواهد روی صفحه نمایش دو لبه بدون انجام دهید و در عوض صفحه را صاف کنید. قطر آن به جای 6.7 اینچ باید 6.52 باشد. شاید در Google I/O در 10 مه 2023 درباره تلفن های همراه بیشتر بیاموزیم.

بزرگ‌ترین سنسور دوربین سامسونگ باید در پیکسل 8 پرو نه تنها برای عکس‌ها، بلکه برای فیلم‌ها نیز ظاهر خوبی داشته باشد. او می تواند ویدیو 8K با سرعت 30 فریم در ثانیه ایجاد ویدیوهای 4K با 120 فریم در ثانیه و ویدیوهای فول اچ دی با 480 فریم در ثانیه امکان پذیر است.

باید Isocell GN2 باشد (منبع: جهان یخی در توییتر). همین است بزرگترین حسگر دوربینی که سامسونگ تا به حال ساخته است. اندازه آن 1/1.12 اینچ است که حتی از سنسوری که در پرچمدار خود سامسونگ، گلکسی اس 23 اولترا وجود دارد، پیشی گرفته است.

در ویدیو: این چیزی است که ما در مورد پیکسل 7 پرو فکر می کنیم.

Google Pixel 8 Pro ممکن است ثابت بماند

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA