گوگل برنامه ها را دور می اندازد

تبلت پیکسل را می توان به طور خلاصه در ویدیوی رسمی مشاهده کرد:

یک افشاگر ادعا می کند که متوجه شده است که گوگل دیگر نسخه استاندارد تبلت پیکسل را برنامه ریزی نمی کند. در عوض باید فقط یک نوع مجهزتر دادن (منبع: Kuba Wojciechowski در توییتر). این تبلت در ابتدا قرار بود از اولین پردازنده Tensor G1 گوگل استفاده کند. اکنون می‌توانیم Tensor G2 را فرض کنیم که می‌توان آن را در تلفن همراه Pixel 7 (Pro) نیز یافت.

بر اساس گزارش یک افشاگر، گوگل نظر خود را در مورد تبلت پیکسل آینده تغییر داده است. بر خلاف آنچه برنامه ریزی شده بود، بالاخره نباید در دو نسخه ظاهر شود. فقط نسخه قدرتمندتر Pro باید در تابستان عرضه شود. در این میان، جزئیات بیشتر در مورد تبلت اندرویدی دیگر مخفی نیست.

گوگل

Leaker: تنها نسخه حرفه ای تبلت پیکسل برنامه ریزی شده است

در همین حال، به طور فزاینده ای مشخص می شود که چه تجهیزاتی را باید با تبلت اندرویدی انتظار داشت. طبق آخرین اطلاعات، Tensor G2 از 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی پشتیبانی می کند. صفحه نمایش باید رزولوشن 2560 در 1600 پیکسل را ارائه دهد. مشخصات این گوشی بسیار شبیه به گلکسی تب اس 8 سامسونگ است.

گوگل همچنان در مورد تبلت اندرویدی خود کم‌رنگ نگاه می‌دارد. تبلت پیکسل در ماه می 2022 معرفی شد. از آن زمان رادیو بسیار ساکت بوده است. می توان حدس زد که این تبلت به طور رسمی در Google I/O بعدی که احتمالاً در ماه می 2023 برگزار می شود، ارائه شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Google I/O 2022: دستگاه‌های پیکسل جدید معرفی شدند

تبلت گوگل: ارائه در Google I/O 2023؟

طبق گزارش های قبلی، این تبلت پیکسل خواهد بود یک دستگاه 2 در 1 باشد. در ترکیب با پایه بلندگوی شارژ، احتمالاً می توان آن را به یک بلندگوی هوشمند با نمایشگر تبدیل کرد.

اگر گوگل واقعاً بدون نسخه استاندارد این کار را انجام دهد پسوند Pro دیگر معنی ندارد. این تبلت می تواند به سادگی به عنوان تبلت پیکسل به بازار عرضه شود. به غیر از پردازنده، احتمالاً هیچ تفاوتی بین این دو مدل وجود نخواهد داشت.