با پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، گوگل قبلاً دو گوشی هوشمند را عرضه کرده است که عملکردهای منحصر به فرد، دوربین های عالی و قیمت مناسب را ارائه می دهند. با پیکسل 7a و پیشرفت‌های مورد انتظار، گوگل واقعاً بازار تلفن‌های همراه میان‌رده را تکان خواهد داد – به ضرر سامسونگ و شیائومی.

گوگل

Google Pixel 7a باید طبقه متوسط ​​را تسخیر کند

گوگل با پیکسل 6، پیکسل 6 پرو و ​​پیکسل 6a سه گوشی هوشمند امیدوارکننده ساخته است. طبق گفته گوگل، به طور خاص پیکسل 6a باید ارقام فروش گوشی های پیکسل را افزایش دهد. با پیکسل 7a، جانشینی در حال حاضر ظاهر می شود که باید یک نقطه ضعف بزرگ پیکسل 6a را از بین ببرد و در نتیجه سامسونگ و شیائومی را به رقیبی خوب در طبقه متوسط ​​تبدیل کند. اکنون اولین تصاویر از پیکسل 7a ظاهر شده است که طرح نهایی باید نشان دهد. گوگل به خود وفادار است و بر اساس طراحی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو (تست) است:

این همان چیزی است که Google Pixel 7a به نظر می رسد. (منبع تصویر: @OnLeaks & Smartprix)

صفحه نمایش پیکسل 7a باید اندازه صفحه نمایش 6.1 اینچی داشته باشد و همچنان فریم های کاملا عریض داشته باشد. با این حال، این بار، گفته می شود که گوگل در حال برنامه ریزی یک ارتقاء مهم است، زیرا نرخ تازه سازی باید به 90 هرتز افزایش یابد. نمایشگر 60 هرتزی بزرگترین نقطه ضعف Pixel 6a (تست) بود. اگر گوگل به تنهایی اکنون آن را حذف کند، آنگاه این گوشی به دلیل دوربین عالی و عمر باتری طولانی، جایگزینی قوی برای سامسونگ گلکسی A54 یا شیائومی ردمی نوت 12 پرو خواهد بود.

ما Pixel 6a و Pixel 6 را به صورت مو به مو مقایسه کردیم:

Google Pixel 7a یک نکته واقعی داخلی گوشی هوشمند خواهد بود

تنها با تغییر صفحه نمایش پیکسل 7a، این مدل به نکته ای کوچک تبدیل می شود. تراشه جدید Tensor که ما از پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو می شناسیم نیز باید در اینجا استفاده شود. بنابراین تلفن همراه میان رده باید تمام ترفندهای جدید را روی خود داشته باشد. در نهایت، همه چیز به قیمتی که گوگل برای گوشی می‌پردازد برمی‌گردد. Pixel 6a در زمان عرضه در بازار بسیار گران بود و 459 یورو قیمت داشت. اکنون که قیمت به مرز 300 یورو نزدیک شده است، تلفن همراه واقعا جالب شده است. گوشی جدید گوگل قرار است در اوایل سال 2023 رونمایی شود. سپس حداکثر خواهیم دید که دقیقاً چه چیزی در انتظار ما است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.