گوشی هوشمند باورنکردنی اپل و سامسونگ

از آنجایی که هیچ محدودیتی برای تخیل وجود ندارد، نه “جزیره پویا” وجود دارد و نه یک سوراخ دوربین در قسمت جلویی دیده می شود. در عوض، این طراحی با ظاهری بی عیب و نقص بدون هیچ گونه اختلال در نمایشگر متقاعد می شود. Ergo: دوربین جلو احتمالاً زیر صفحه نمایش پنهان است.

USB-C به جای Lightning قابل انتظار بود. (منبع تصویر: مایکل ما)

آرزو باید برآورده نشده باقی بماند

شکل اصلی آیفون 14 پرو مدرن را با طراحی دوربین گلکسی سامسونگ ترکیب می کند. آرایش عمودی لنزها هنوز در S23 فعلی وجود دارد، اما ارتفاع دوربین بیشتر از مدل قبلی است. همیشه خوش تیپ است.

اما چه چیزی باعث شد این هنرمند به این مفهوم برسد؟ ما رکورد را می دهد (ترجمه شده): «آیفون اپل با سری گلکسی اس سامسونگ دیدار می کند. این ترکیب همان طراحی رویایی است که من در یک گوشی هوشمند مدرن با فناوری یا فناوری امروزی که در سه سال آینده عرضه خواهد شد، می‌خواستم.”

حتی اگر گوشی های هوشمند امروزی بسیار شبیه به هم باشند، برخی از آنها شبیه هستند تفاوت سپس وجود دارد. به عنوان مثال، آیفون 14 اپل یا انواع پرو آن را می توان با قوز دوربین مربعی، «جزیره پویا» در نمایشگر و طراحی شیک و تا حدی زاویه دار، که اپل از آیفون 12 دوباره کشف کرده است، تشخیص داد.

iPhone 14 Pro + Samsung Galaxy S23 = ایده جالب

به طور خلاصه، طراح به سادگی یک آرزو را برآورده می کند. اما چنین دستگاهی همچنان باید توسط اپل یا سامسونگ ساخته شود. همانطور که انتظار می رود، احتمال وقوع آن بسیار اندک است. بنابراین ما باید تصمیمی مانند بقیه دنیا در آینده بگیرد: آیفون یا گلکسی؟ می توانید تصاویر بیشتری را در Behance یا در صفحه هنرمند در gab.com بیابید.

تلفن همراه گلکسی فعلی که باید با ما امتحان کنید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

خبره یک گلکسی مدرن سامسونگ مانند S23 را با آرایش عمودی لنزهای دوربین و سوراخ کوچک در صفحه نمایش می شناسد. هر دو طرح دارای زیبایی خاصی هستند و طرفداران خود را دارند. اما اگر هر دو شکل را با هم ترکیب کنید چه؟ یکی بیرون میاد “iPhone X Galaxy”. این مفهومی که باید حتما ببینید از گرافیست مستقل مستقر در هنگ کنگ مایکل ما (اعتبار: Behance) گرفته شده است.

ترکیبی شیک از آیفون اپل و گلکسی سامسونگ. (منبع تصویر: مایکل ما)

آیا باید آیفون 14 اپل باشد یا شاید گلکسی اس 23 جدید سامسونگ؟ اگر واقعا نمی توانید بین این دو طرح تصمیم بگیرید، باید نگاهی به این مفهوم کنجکاو بیندازید. ما فکر می کنیم فقط یک شوخی است، اما به نظر ما یک شوخی بسیار خوب است.

سیب