گوشی های هوشمند هوآوی: لوازم جانبی کاربردی یک مشکل بزرگ را حل می کند

به دلیل تحریم های شدید آمریکا، هواوی نمی تواند گوشی های هوشمند خود را با مودم 5G بفروشد. شرکت چینی Soyea Tech اکنون یک قاب محافظ ویژه 5G برای هواوی P60 و P60 Pro ارائه کرده است. این بدان معناست که اینترنت سریع موبایل هنوز در دسترس است.

هواوی P60 و P60 Pro: 5G با وجود تحریم های ایالات متحده

پوسته به این صورت است:

شرکت Soyea Tech اکنون نشان داده است که تحریم های آمریکا علیه هواوی را می توان به طور غیر مستقیم دور زد قاب محافظ 5G برای Huawei P60 (Pro) ثابت شده است. این شامل یک مودم 5G یکپارچه شامل آنتن است و از طریق درگاه USB-C به تلفن همراه متصل می شود. ضخامت این کیس 3.2 میلی متر و وزن آن حدود 53 گرم است.

آخرین بار به Mate 50 Pro از هواوی نگاه کردیم:

کیس 5G برای هواوی فقط در چین موجود است

مودم 5G این گوشی هوشمند را می توان از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند روشن و خاموش کرد. یک محدودیت این است eSIM اجباری است این است که بتوانید به شبکه تلفن همراه 5G مربوطه وارد شوید. خود قاب نیز باید از گوشی هوشمند در برابر خط و خش و آسیب های دیگر محافظت کند.

قاب محافظ قطعا می تواند گزینه ای کاربردی برای کاربران Huawei P60 و P60 Pro باشد که می خواهند از اینترنت سریع 5G استفاده کنند. متأسفانه، محصول عملی در حال حاضر فقط در چین موجود است. اونجا خرج داره معادل حدود 120 یورو (منبع: سویا تک). مشخص نیست که آیا این پوشش محافظ در آینده در کشورهای دیگر نیز عرضه خواهد شد یا خیر.منبع هر کسی که گوشی هوشمندی از سازنده چینی هوآوی انتخاب کند، نه تنها باید بدون اندروید با خدمات گوگل کار کند. به دلیل محدودیت های تجاری، هواوی اجازه فروش گوشی های خود را دارد مدتی است که به مودم های 5G مجهز نشده اند. LTE به عنوان سریعترین استاندارد ارتباطات سیار در دسترس است. این موضوع در مورد جدیدترین پرچمداران هواوی P60 و P60 Pro نیز صدق می کند که به عنوان پردازنده باید به نسخه 4G ویژه Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 بسنده کنند.