گوگل قبلاً اندروید 13 را برای گوشی های هوشمند پیکسل خود منتشر کرده است. از سوی دیگر، سامسونگ همچنان در حال آزمایش آخرین مدل‌های گلکسی و رابط کاربری One UI 5.0 است. اما در حال حاضر سامسونگ نیز از این روش پیروی می کند، زیرا از این پس نسخه های قبلی نیز با آن عرضه خواهند شد.

سامسونگ الکترونیکس

اندروید 13 برای سامسونگ گلکسی اس 21 اینجاست

سامسونگ چند هفته پیش توزیع اندروید 13 را برای گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 آغاز کرد. کسانی که از قبل نرم افزار جدید را می خواهند می توانند در برنامه بتا شرکت کنند و می توانند آخرین اندروید را در آنجا دریافت کنند. پیش از این شایعه شده بود که گوشی های هوشمند گلکسی اس 21 به سرعت عرضه خواهند شد. و این دقیقاً همان چیزی است که اکنون تأیید شده است. که برنامه اندروید 13 بتا برای گوشی های هوشمند گلکسی اس 21 رسما آغاز شد (منبع: SamMobile).

در کره جنوبی و بریتانیا، اولین کاربران می توانند اندروید 13 را روی گوشی های هوشمند گلکسی اس 21 خود نصب کنند. آلمان معمولا خیلی سریع دنبال می شود. اگر می خواهید در مرحله آزمایشی شرکت کنید، احتمالاً در روزهای آینده می توانید اندروید 13 را روی گلکسی S21 خود نصب کنید. این فرضیه را تأیید می کند که سامسونگ نه تنها می خواهد به سرعت به روز رسانی اندروید 13 را برای جدیدترین گوشی های هوشمند گلکسی، بلکه برای بسیاری از مدل های دیگر توزیع کند.

آنچه می توانید با اندروید 13 انتظار داشته باشید:

نسخه نهایی اندروید 13 چه زمانی منتشر می شود؟

تست بتای اندروید 13 سامسونگ یک ماه است که اجرا می شود. معمولا چند هفته طول می کشد تا سامسونگ نسخه نهایی را ارائه دهد. بنابراین ما پایان ماه سپتامبر را در کمترین زمان ممکن فرض می کنیم. اما احتمالاً اکتبر خواهد بود. پس از گلکسی S22 و Galaxy S21 خواهد بود بسیاری دیگر از دستگاه های سامسونگ به روز رسانی اندروید 13 را دریافت خواهند کرد. سامسونگ اکنون چهار نسخه جدید اندروید را برای مدل‌های جدیدتر وعده داده است تا گوشی‌های هوشمند به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را برای مدت طولانی دریافت کنند. زمانی که نسخه نهایی منتشر شد به شما اطلاع خواهیم داد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.