سامسونگ ارتقای نرم افزاری عظیمی را برای گوشی های هوشمند و تبلت های خود با اندروید 13 و One UI 5.0 منتشر کرده است. بسیاری از نوآوری ها و پیشرفت ها در آنجا معرفی شدند. با این حال، سامسونگ یک ویژگی را حذف کرد و آن را دوباره طراحی کرد تا آزادی بیشتری به شما بدهد.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ ویژگی اندروید 13 را حذف می کند

اگر گوشی هوشمند یا تبلت سامسونگ شما قبلاً آپدیت اندروید 13 را با One UI 5.0 دریافت کرده است، ممکن است متوجه شده باشید که سامسونگ “حالت فوکوس” حذف شد. دارد. این در واقع باید تضمین کند که روی کار یا یادگیری خود تمرکز کرده و برنامه ها و سایر محتوای موجود در تلفن هوشمند حواس شما را پرت نمی کند. این عملکرد با به‌روزرسانی اندروید 13 دیگر در دسترس نیست (منبع: SamMobile).

در عوض، یک حالت از پیش تعریف شده از سامسونگ روی تلفن های همراه و تبلت های خود با Android 13 و One UI 5.0 دریافت نمی کنید، بلکه گزینه یکی را دریافت می کنید. برای ایجاد حالت خود با روال. شما یک حالت را از دست می‌دهید، اما اکنون می‌توانید به‌صورت جداگانه‌تر تعیین کنید که می‌خواهید از چه چیزی محافظت کنید و تلفن همراهتان در حالت روشن چه کارهایی می‌تواند انجام دهد – و چه کارهایی نه. در پایان، سامسونگ به طور قابل توجهی یک عملکرد اساسی را ارتقا داده است، حتی اگر دیگر حالت از پیش تعریف شده نداشته باشید.

این را می توان بارها و بارها با نرم افزار سامسونگ مشاهده کرد. اولی ایده جدیدی را معرفی کرد و به مرور زمان امکانات جدیدی به وجود آمد. این دقیقاً همان چیزی است که ما با حافظه مجازی دیدیم. ابتدا، نرخ ثابت 4 گیگابایت حذف شد. بعداً می توانید از بین 2، 4، 6 و 8 گیگابایت انتخاب کنید. فقط با Android 13 و One UI 5.0 می توانید حافظه مجازی را به طور کامل خاموش کنید و فضای حافظه را بازگردانید.

تغییرات دیگری با اندروید 13:

اندروید 13: سامسونگ به‌روزرسانی را ارائه می‌کند

سامسونگ در حال حاضر در حال توزیع به‌روزرسانی اندروید 13 و رابط کاربری One UI 5.0 برای بسیاری از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها است. تمام دستگاه های مربوطه باید تا پایان سال تامین شود. این دو ماه برنامه خود سامسونگ را شکست می دهد.