هر کسی که به ایلان ماسک فکر می کند بلافاصله به تسلا فکر می کند. در واقع، میلیاردر عجیب و غریب بسیار بیشتر از خودروهای الکترونیکی ارائه می دهد. محصولی از شرکت Boring او برای گمرک در آلمان بسیار داغ بود – به معنای واقعی کلمه.

ایلان ماسک: پرتره ای از رئیس تسلا

پس از تسلط بر توییتر، ایلان ماسک در حال حاضر بر تیتر خبرها تسلط دارد. این شبکه اجتماعی تنها یک سنگ در زنجیره طولانی شرکت های ماسک است: تسلا و اسپیس ایکس به اندازه شرکت Boring بخشی از آن هستند. این شرکت به خاطر محصولات و پروژه های کمی دیوانه تر خود شناخته شده است. یکی از آنها: شعله افکن.

گمرک آلمان شعله افکن های شرکت Boring را مصادره کرد

یک جوان 34 ساله یکی را به آلمان فرستاده بود. اما بسته به دست گیرنده نرسید. اداره گمرک در بادن بادن با این امر مخالفت کرد. زیرا حتی اگر روی بسته بندی نوشته شده باشد “بدون شعله افکن” بلافاصله برای مسئولان مشخص شد: این یک است شعله افکن.

به گفته آلینا هولم، سخنگوی اداره اصلی گمرک در کارلسروهه، شعله افکن شعله های آتش با برد چند متر می تواند پرتاب کند (منبع: گمرک). هولم توضیح می دهد: «جانور همچنین بسیار شبیه یک تفنگ واقعی است، بنابراین یک آیتم خطرناک است.

در نتیجه، پرونده کیفری علیه گیرنده به ظن آغاز شد نقض قانون سلاح باز شد. اگرچه این مرد 34 ساله مدعی است که شعله افکن را فقط برای اهداف کلکسیونری خریده و امیدوار است ارزش آن افزایش یابد، اما این دستگاه توسط ماموران گمرک توقیف شد.

پروژه های دیگر ایلان ماسک:

هکر آیفون به ایلان ماسک در بازسازی توییتر کمک می کند

با این حال، این واقعیت که شعله افکن او در آلمان از خدمت خارج شد، نباید ایلان ماسک را آزار دهد. این مرد 51 ساله در حال حاضر با تبدیل توییتر دستش پر است. جورج هاتز هکر افسانه ای آیفون که به مدت 12 هفته به عنوان کارآموز در توییتر استخدام شده است نیز قرار است به او کمک کند.