گلکسی تب اس 9 پلاس: راز تبلت سامسونگ فاش شد

اگر به ظاهر کاملاً جدید امیدوار بودید، ممکن است ناامید شوید. سقوط در مقایسه با سلف بدون تفاوت خارجی بر. ابعادش هم تغییر نکرده به گفته یک افشاگر، گلکسی تب اس 9 پلاس باید 285.4 در 185.4 در 5.64 میلی متر باشد. هنوز مشخص نیست که تبلت کمی سبک تر یا سنگین تر خواهد بود.

به نظر می رسد مانند نسل قبلی خود: Samsung Galaxy Tab S9 Plus. (منبع تصویر: WolfofTablet)

طبق شایعات، حداقل یک مدل از این سری مجهز به باتری قوی تر بودن. این می تواند به نسخه استاندارد یا پلاس برسد، زیرا در واقع انتظار می رود نسخه اولترا باتری کمی کوچکتر داشته باشد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

یکی از بزرگترین تغییرات احتمالاً معرفی است حفاظت از آب و گرد و غبار با توجه. طبق دانش فعلی، این تبلت دارای گواهی IP67 است و بنابراین تقریباً همان محافظت در برابر آب و گرد و غبار را ارائه می دهد که گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ که می توانند IP68 داشته باشند.

در ویدئو: این چیزی است که ما در مورد تبلت سامسونگ گلکسی تب S8 فکر می کنیم.

سری گلکسی تب اس 9 در نیمه دوم سال

هیچ پیشرفتی برای صفحه نمایش AMOLED انتظار نمی رود. پس باید باشد 12.4 اینچ، 2800 x 1752 پیکسل و 120 هرتز ماندن. گفته می شود که سامسونگ بار دیگر بدون جک هدفون 3.5 میلی متری کار می کند.

سه نما از گلکسی تب اس 9 پلاس سامسونگ. (منبع تصویر: WolfofTablet)

اولین تصاویر از نسخه پلاس تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 9 ظاهر شد که این تبلت را با شکوه تمام نشان می دهد. حداقل اکنون واضح است که هیچ انقلاب بزرگی در طراحی قریب الوقوع نیست. حداقل می توانیم انتظار یک تغییر مفید را داشته باشیم.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy Tab S9 Plus در تصاویر دیده می شود

در حالی که نسخه های قبلی همراه با گوشی های گلکسی اس 22 در مارس 2022 ارائه شدند، سری گلکسی تب اس 9 فقط در نیمه دوم سال ارائه شده است تبدیل شود. تاریخ ارائه مشخصی هنوز مشخص نیست.

سامسونگ احتمالاً کمی زمان می‌برد تا تبلت‌های برتر بعدی یعنی سری گلکسی تب اس 9 را عرضه کند. به تدریج جزئیات بیشتر و بیشتری آشکار می شود. اکنون هستند اولین تصاویر از گلکسی تب اس 9 پلاس منتشر شد، تبلت اندرویدی را از منظرهای متعدد نشان می دهد (منبع: WolfofTablet).