گلکسی تب اس 9 نیز ظاهر خوبی را در حمام کاهش می دهد

این چیزی است که ما در مورد Samsung Galaxy Tab S8 فکر می کنیم:

Samsung Galaxy Tab S9: تاریخ هنوز مشخص نیست

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

تبلت برتر اندرویدی بعدی سامسونگ می تواند ضد آب باشد. این اولین مورد واقعی برای مدل های پرچمدار خواهد بود. گفته می شود گلکسی تب اس 9 دارای گواهی IP67 است. پیش از این، حفاظت از آب فقط در برخی از تبلت‌های Active در دسترس بود.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy Tab S9 با گواهی IP67

به عبارت دقیق، این بدان معناست که مشتریان می توانند از گلکسی تب اس 9 خود استفاده کنند تا 30 دقیقه در آب غوطه ور کنید به شرطی که عمق از یک متر تجاوز نکند. در این زمینه آب به معنای آب شیرین است، کلاس حفاظتی به آب دریا اشاره نمی کند.

در حالی که سال هاست بسیاری از گوشی های هوشمند با قیمت بالاتر به عنوان ضد آب تبلیغ می شوند، وضعیت تبلت ها اغلب متفاوت است. حتی تبلت رده بالا، Galaxy Tab S8 Ultra، به طور رسمی ضد آب نیست و دارای رتبه IP نیست. اما این می تواند با جانشین تغییر کند. را گفته می شود گلکسی تب اس 9 دارای گواهی IP67 است (منبع: SamMobile).

زمان دقیق عرضه گلکسی تب اس 9 سامسونگ هنوز مشخص نیست. شایعات آن را باید در سه ماهه سوم سال 2023 به بازار بیاید همانند نسخه قبلی، نسخه استاندارد، پلاس و اولترا نیز قابل انتظار است. سازنده می تواند برای پردازنده به اسنپدراگون 8 نسل 2 تکیه کند.

خواه صاحب Galaxy Tab S9 اما واقعا در حمام با تبلتش باید برود یک سوال باز است. با وجود رتبه IP، شما نباید هیچ خطر غیرضروری را متحمل شوید – جدا از این واقعیت که فوم و گرما دقیقاً برای سلامت تبلت مفید نیستند. حداقل تبلت اندرویدی اگر به آب بیفتد نباید از کار بیفتد یا گارانتی آن را از دست بدهد.

سازنده قبلاً ثابت کرده است که سامسونگ می تواند تبلت های ضد آب تولید کند. برخی از مدل های محدوده Activeمانند Galaxy Tab Active 4 Pro فعلی، دارای رتبه IP بالایی است.