Samsung Galaxy S23 Ultra یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند اندرویدی موجود در بازار است، اما با وجود قیمت بالای 1399 یورو (به آمازون مراجعه کنید) بهترین گوشی هوشمندی نیست که می‌توانید در هر منطقه بخرید. DxOMark نگاه دقیق تری به دوربین های گوشی هوشمند انداخت و به یک نتیجه واضح رسید. دوربین سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا بسیار خوب است، اما در کل نمی تواند در هیچ زمینه ای متمایز شود. با 140 امتیاز فقط برای رتبه دهم کافی است. این گوشی فضایی را با Google Pixel 7 به اشتراک می گذارد که بسیار ارزان تر است.

سامسونگ اصلا نباید این نتیجه را دوست داشته باشد. گلکسی اس 23 اولترا به دوربین 200 مگاپیکسلی مجهز شده است و نرم افزار نیز به شدت بهینه شده است. با این وجود، در تست دوربین DxOMark، حتی شروع به رتبه‌بندی در بین رتبه‌های اول نمی‌کند.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا تنها در جایگاه دهم قرار دارد

به طور کلی، DxOMark آن را ستایش می کند ثبات عکس هاکه با Samsung Galaxy S23 Ultra ساخته شده اند. علاوه بر این، سطح بالای جزئیات، فوکوس خودکار و قابلیت های زوم مورد ستایش قرار می گیرد. دوربین در شرایط کم نور ضعیف می شود که نور پس زمینه وجود دارد و تاخیر شاتر به وضوح قابل مشاهده است.

تست دوربین ما برای Samsung Galaxy S23 Ultra

نتایج DxOMark تقریباً با تجربه ما مطابقت دارد که می توانید در ویدیوی بالا مشاهده کنید. Samsung Galaxy S23 Ultra دوربین واقعاً خوبی دارد، اما بی نقص نیز نیست. اگر آن را طبیعی تر دوست دارید، بهتر است از Google Pixel 7 Pro استفاده کنید.