گفته می شود سری هری پاتر از یک جهت مهم با فیلم ها متفاوت است

به گفته جف اسنایدر، منتقد سینما، سریال هری پاتر که اخیراً در شبکه HBO معرفی شده است، مسیری متفاوت از فیلم ها را در پیش خواهد گرفت. می تواند شخصیت های خاصی را با افراد رنگین پوست انتخاب کند. اسنایدر این موضوع را در پادکست The Hot Mic به طور خاص به نقل از هرمیون گرنجر اعلام کرد.

به لطف برادران وارنر و اچ‌بی‌او، مجموعه‌های هری پاتر در حال ساخت مجموعه‌های خاص خود هستند که می‌تواند بسیار متفاوت از فیلم‌ها باشد. به گفته یک خودی، تهیه کنندگان، از جمله چیزهای دیگر، می خواهند تمرکز بسیار بیشتری بر تنوع بازیگران داشته باشند.

پادکست میکروفون داغ را در ویدیو تماشا کنید:

شکی نیست که مجموعه هری پاتر نیاز به بازسازی کودکان و نوجوانان در هاگوارتز دارد – بالاخره دنیل رادکلیف، اما واتسون و بقیه ستارگان مدت‌هاست که پیری را پشت سر گذاشته‌اند. با بازیگران متنوع تر، این سریال نیز می تواند به یکی از انتقادات عمده بپردازد، که در گذشته بارها و بارها در بحث درباره کتاب ها مطرح شده است. با استثناهای بسیار کمی، تقریباً هیچ رنگین پوستی به عنوان شخصیت مهم وجود ندارد.

که گروه بازیگران سریال هری پاتر بحث های داغی را به خود اختصاص داد به هر حال روشن است اما قطعاً تنوع بیشتر برای پروژه مناسب است. با این حال، طرفداران باید مدتی برای اعلام رسمی منتظر بمانند – اما این سریال در حال حاضر باعث ایجاد بحث هایی در جامعه شده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

HBO می‌خواهد دوباره از کتاب‌های موفق جی‌کی رولینگ با سریال آینده هری پاتر فیلمبرداری کند – هر کتاب یک فصل فیلمبرداری می‌شود. برای اهداف پروژه در مقایسه با فیلم ها البته همه نقش ها مجددا واگذار می شوند و این بار باید تنوع بسیار بیشتری در بازیگران وجود داشته باشد.

هری پاتر: سریال HBO برای تلاش برای تنوع بیشتر

انتخاب هرمیون به عنوان یک فرد رنگین پوست به هیچ وجه برای جهان هری پاتر تازگی ندارد – همین الان هم هست. در نمایشنامه هری پاتر و کودک نفرین شده دانشجوی مدل در نسخه اصلی با موفقیت توسط بازیگر سیاهپوست میشل گیل تجسم یافت.

بازیگران جدید می تواند فرصتی برای سریال هری پاتر باشد